Vysoká nad Labem
|
UrbS obce Vysoká nad Labem
|
4. 12. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Rohenice
|
ÚPSÚ Rohenice
|
7. 6. 1995
|
|
|
|
|
|
|
|
Petrovice
|
změna č. 1 ÚP Petrovice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysokov
|
ÚP Vysokov
|
28. 5. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Holovousy
|
ÚP Holovousy
|
18. 6. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Paka
|
ÚS veřejných prostranství "Nová Paka, Za Pivovarem"
|
12. 6. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Velichovky
|
změny č. 4 ÚPO Velichovky
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deštné v Orlických horách
|
změna č. 1 ÚP Deštné v Orlických horách
|
28. 4. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Malé Svatoňovice
|
ÚP Malé Svatoňovice
|
25. 2. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Božanov
|
změna č. 2 ÚP Božanov
|
20. 8. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Ledce
|
změna č. 1 ÚP Ledce
|
29. 3. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Velké Petrovice
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobré
|
ÚP Dobré
|
17. 5. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Smiřice
|
ÚS Smiřice - lokalita Z7
|
21. 8. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Mezilečí
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
změna č. 3 RP historického jádra města Jičína
|
15. 12. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Březina
|
ÚP Březina
|
27. 5. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Roudnice
|
Změna č. 1 ÚPN SÚ Roudnice
|
29. 8. 1996
|
|
|
|
|
|
|
|
Lhoty u Potštejna
|
ÚP Lhoty u Potštejna
|
16. 12. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Hronov
|
ÚP Hronov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sobotka
|
1. změna ÚPSÚ Sobotka, Staňkova Lhota, Osek
|
4. 6. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Jívka
|
ÚP Jívka
|
30. 8. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Záměl
|
ÚPO Záměl
|
24. 4. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořice
|
změna č. 11 ÚPSÚ Hořice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rudník
|
změna č. 1 ÚP Rudník
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
změna č. 2 RP Městské památkové rezervace Nové Město nad Metují
|
19. 12. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Chleny
|
změna č. 2 ÚPO Chleny a Krchleby
|
26. 2. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Podhradí
|
ÚS Podhradí - lokalita Z10
|
27. 2. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Zdobnice
|
ÚS Kunčina Ves
|
10. 4. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořičky
|
změna č. 2 ÚPO Hořičky
|
7. 5. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS krajiny SO ORP Nové Město nad Metují
|
22. 10. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Vestec
|
změna č. 2 ÚPO Vestec
|
12. 5. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
změna č. 6 ÚP Dobruška
|
11. 10. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Mladé Buky
|
změna č. 1 ÚPO Mladé buky
|
27. 2. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Albrechtice nad Orlicí
|
ÚS-zastavitelé plochy Z3 a Z4 v Albrechticích nad Orlicí
|
27. 9. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
ÚS 32.A - (Z83)
|
1. 12. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Bystré
|
ÚP Bystré
|
9. 11. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Sovětice
|
změna č. 1 ÚP Sovětice
|
19. 4. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Mostek
|
ÚPO Mostek
|
17. 4. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Bašnice
|
ÚPO Bašnice
|
4. 12. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Kobylice
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
ÚS lokalit T8, T9, T10 - Třebechovice pod Orebem
|
6. 9. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Čermná nad Orlicí
|
ÚP Čermná nad Orlicí
|
10. 12. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnov nad Kněžnou
|
ÚP Rychnov nad Kněžnou
|
24. 6. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Libošovice
|
ÚS Libošovice - lokalita Z1/18, k.ú. Libošovice
|
12. 4. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
Územní studie Chlumec nad Cidlinou - lokalita Z7 (Skalka II)
|
19. 8. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Staré Smrkovice
|
ÚPSÚ Staré Smrkovice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Polom
|
ÚS Polom - lokalita Z3
|
25. 1. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Kosičky
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Žďárky
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|