Valdice
|
ÚS Valdice - lokalita Z5
|
18. 8. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Pilníkov
|
změna č. 1 ÚPSÚ Pilníkov
|
30. 8. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Lužany
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
RP Špindlerův Mlýn - Labská
|
30. 10. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Ves
|
změna č. 1 ÚP Nová Ves
|
5. 12. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Veliš
|
změna č. 3 ÚPO Veliš
|
28. 5. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Divec
|
změna č. 1 ÚP Divec
|
13. 8. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Bohuslavice
|
ÚS krajiny SO ORP Nové Město nad Metují
|
22. 10. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Teplice nad Metují
|
ÚPSÚ Teplice nad Metují
|
7. 12. 1989
|
|
|
|
|
|
|
|
Smržov
|
změna č. 2 ÚPO Smržov
|
25. 6. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičíněves
|
změna III. ÚPSÚ Jičíněves
|
9. 2. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Rožnov
|
ÚPO Rožnov
|
20. 8. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Solnice
|
ÚPSÚ Solnice a Kvasiny
|
8. 3. 1993
|
|
|
|
|
|
|
|
Humburky
|
ÚPO Humburky
|
19. 12. 2003
|
|
|
|
|
|
|
|
Káranice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnov nad Kněžnou
|
ÚPO Rychnov nad Kněžnou
|
2. 11. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořice
|
změna č. 6 ÚPSÚ Hořice
|
26. 4. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Velké Poříčí
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
změna č. 1 ÚPO Chlumec nad Cidlinou
|
11. 12. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
změna č. 3 ÚPM Dobruška
|
24. 11. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Pohoří
|
změna č. 1 ÚPSÚ Pohoří
|
30. 10. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Zlatá Olešnice
|
změna č. 1 ÚP Zlatá Olešnice
|
24. 5. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Meziměstí
|
změna č. 1 ÚPSÚ Meziměstí
|
14. 12. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
ÚP Trutnov
|
19. 9. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Hostinné
|
ÚPM Hostinné
|
22. 6. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Bukovice
|
ÚP Bukovice
|
14. 12. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS veřejných prostranství Nové Město nad Metují - Spy
|
29. 11. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Solnice
|
změna č. 1 ÚPSÚ Solnice
|
26. 10. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobřenice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Broumov
|
změna č. 1 ÚP Broumov
|
8. 11. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Mladějov
|
ÚP Mladějov
|
19. 7. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
ÚPSÚ Třebechovice pod Orebem
|
29. 12. 1992
|
|
|
|
|
|
|
|
Cerekvice nad Bystřicí
|
změna č. 1 ÚPO Cerekvice nad Bystřicí
|
6. 10. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Stará Paka
|
ÚP Stará Paka
|
1. 7. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnovek
|
ÚPO Rychnovek
|
29. 11. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Potštejn
|
ÚP Potštejn
|
25. 2. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Železnice
|
ÚP Železnice
|
3. 10. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Kostelec nad Orlicí
|
změna č. 1 ÚP Kostelec nad Orlicí
|
29. 4. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Samšina
|
ÚPO Samšina
|
18. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 18
|
29. 6. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Hrádek
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Vlkov
|
ÚPO Vlkov
|
22. 10. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Lochov
|
ÚP Dolní Lochov
|
9. 9. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Provodov-Šonov
|
ÚPSÚ Provodov - Šonov
|
27. 9. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Mžany
|
ÚP Mžany
|
31. 1. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebihošť
|
ÚP Třebihošť
|
19. 1. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 104
|
28. 3. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Starý Bydžov
|
ÚP Starý Bydžov
|
22. 12. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Bačetín
|
ÚP Bačetín
|
19. 6. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Doudleby nad Orlicí
|
změna č. 1 ÚPSÚ Doudleby nad Orlicí
|
22. 2. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|