Nové Město nad Metují
|
ÚS krajiny SO ORP Nové Město nad Metují
|
22. 10. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Vernéřovice
|
ÚP Vernéřovice
|
17. 3. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Mladé Buky
|
změna č. 1 ÚPO Mladé buky
|
27. 2. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
ÚS Trutnov - p.p.č. 776/1 - Horní Staré Město (Z19 Horní Staré Město)
|
7. 2. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 2
|
29. 10. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Sovětice
|
ÚS Sovětice - lokalita Z1S, Z2S
|
17. 3. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Mostek
|
ÚPO Mostek
|
17. 4. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Lánov
|
ÚP Dolní Lánov
|
30. 6. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Kobylice
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
ÚS Třebechovice pod Orebem - lokalita T6p
|
9. 9. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnov nad Kněžnou
|
RP městské památkové zóny
|
2. 2. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 86a)
|
20. 12. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Libošovice
|
ÚS Libošovice - lokalita Z1/18, k.ú. Libošovice
|
12. 4. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Černíkovice
|
ÚPSÚ Černíkovice
|
27. 2. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
Územní studie Chlumec nad Cidlinou - lokalita Z7 (Skalka II)
|
19. 8. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Staré Místo
|
ÚP Staré Místo
|
25. 7. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Polom
|
ÚS Polom - lokalita Z3
|
25. 1. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Doubravice
|
ÚP Doubravice
|
29. 9. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Kosičky
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Žďárky
|
změna č. 1 ÚPO Žďárky
|
29. 12. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Bydžov
|
změna č. 3 ÚP Nový Bydžov
|
14. 12. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Choustníkovo Hradiště
|
ZÚ Choustníkovo Hradiště
|
2. 4. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Vítězná
|
ÚS Kocléřov (doplněk názvu: územní studie části zastavitelné plochy Z6KC)
|
19. 10. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Praskačka
|
ÚS zastavitelné plochy Z11 a Z12 Praskačna , Na Povětrníku
|
25. 2. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Mostek
|
změna č. 1 UPO Mostek
|
2. 6. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Bezděkov nad Metují
|
ÚP Bezděkov nad Metují
|
8. 2. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Volanice
|
ÚS Volanice - lokality P1, P2, P3
|
21. 6. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Boháňka
|
ÚP Boháňka
|
24. 2. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Třtěnice
|
ÚP Třtěnice
|
13. 9. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 183
|
17. 6. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Libuň
|
změny č. 5 UPSU Libuň
|
10. 10. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Stračov
|
změna č. 1 ÚP Stračov
|
9. 5. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Dvůr Králové nad Labem
|
Změna č. 4 ÚPM Dvůr Králové nad Labem
|
20. 12. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Semechnice
|
ÚP Semechnice
|
28. 2. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 164-1
|
22. 6. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Litíč
|
ÚP Litíč (2008)
|
11. 6. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Červený Kostelec
|
změna č. 3 ÚPO Červený Kostelec
|
17. 6. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Janov
|
změna č. 1 ÚPO Janov
|
17. 9. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Suchý Důl
|
změna č. 1 ÚPO Suchý Důl
|
24. 4. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Provodov-Šonov
|
ÚS Václavice - lokalita pod tratí
|
15. 3. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Krchleby
|
ÚPO Chleny a Krchleby
|
16. 12. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Boháňka
|
změna č. 1 ÚP Boháňka
|
11. 2. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Skalice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Olešnice v Orlických horách
|
ÚP Olešnice v Orlických horách
|
20. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Česká Skalice
|
změna č. 1 ÚPO Česká Skalice
|
18. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Jaroměř
|
změna č. 1 ÚP Jaroměř
|
16. 7. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrchlabí
|
změna č. 7 ÚP Vrchlabí
|
2. 7. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Přibyslav
|
změna č. 1 ÚPSÚ Přibyslav
|
20. 10. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
změna č. 2 ÚP Náchod
|
10. 12. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Bohuslavice
|
ÚS veřejných prostranství Bohuslavice - lokalita 4 (okolo vodní nádrže)
|
17. 12. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|