Hradec Králové
|
změna č. 234
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Úbislavice
|
ÚPSÚ Úbislavice - změna č. IV.
|
29. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Provodov-Šonov
|
změna č. 1 ÚP Provodov-Šonov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bohuslavice
|
změna č. 3 ÚPO Bohuslavice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
ÚPSÚ Špindlerův Mlýn
|
8. 11. 1994
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
RP Jičín - Nové Město sever - změna č. 1
|
12. 6. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Sobotka
|
změna č. 1 ÚP Sobotka
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kacákova Lhota
|
ÚP Kacákova Lhota
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
doplněk 1 ÚPSÚ Dobruška
|
11. 12. 1995
|
|
|
|
|
|
|
|
Zdobnice
|
ÚP Zdobnice (2024)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
změna č. 5 ÚPM Trutnov
|
30. 7. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
změna č. 3 RP Trutnov - Červený kopec
|
22. 9. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Bystřice
|
změna č. 1 ÚP Bystřice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Potštejn
|
změna č. 2 ÚPSÚ Potštejn
|
3. 6. 2003
|
|
|
|
|
|
|
|
Janské Lázně
|
změna č. 1 SÚP Jánské Lázně
|
22. 9. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Hajnice
|
ZÚ obce Hajnice
|
27. 10. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Nemyčeves
|
změna č. 1 ÚP Nemyčeves
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Syrovátka
|
ÚS Výstavba rodinných domů - Pod cukrovarem - Syrovátka
|
28. 6. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Vamberk
|
změna č. 1 ÚPSÚ Vamberk
|
24. 5. 1995
|
|
|
|
|
|
|
|
Pilníkov
|
ZÚ Pilníkov
|
21. 3. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Lázně Bělohrad
|
změna č. 3 ÚP Lázeně Bělohrad
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
změna č. 6 ÚPO Chlumec nad Cidlinou
|
13. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
ÚS1
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Libčany
|
změna č. 2 ÚP Libčany
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kopidlno
|
ÚS výstavby rodinných domů v lokalitě č. 26
|
3. 7. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
změny a doplňky č. 1 ÚPSÚ Jičín, Moravčice, Popovice, Robousy
|
9. 6. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
Borovnička
|
ZÚ Borovnička
|
11. 6. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Hrádek
|
změna č. 2 ÚPO Hrádek
|
20. 12. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Vernéřovice
|
ÚPO Vernéřovice
|
5. 12. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Čermná nad Orlicí
|
ÚPSÚ Čermná n. Orlicí
|
19. 8. 1994
|
|
|
|
|
|
|
|
Úbislavice
|
ÚPSÚ Úbislavice - změna č. I.
|
26. 6. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Blešno
|
změna č. 1 ÚPSÚ Třebechovice pod Orebem
|
22. 11. 1993
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeníkovice
|
změna č. 1 ÚPSÚ Jeníkovice
|
19. 12. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
RP Jičín - Nové Město sever
|
24. 1. 1995
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Paka
|
změny a doplňky č. 1 ÚPSÚ Nová Paka
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Valdice
|
změna č. 3 ÚPSÚ Valdice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kacákova Lhota
|
změna č. 1 ÚPSÚ Kacákova Lhota
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
změna č. 2 ÚPSÚ Dobruška
|
14. 11. 1994
|
|
|
|
|
|
|
|
Liberk
|
ÚS Zastavitelná plocha Z42, Liberk
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Batňovice
|
ÚPO Batňovice
|
12. 10. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnov nad Kněžnou
|
ÚS 3 - "Rychnov nad Kněžnou - lokalita Velká Láň"
|
29. 5. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Potštejn
|
změna č. 1 ÚPSÚ Potštejn
|
10. 12. 1996
|
|
|
|
|
|
|
|
Strážné
|
ÚPSÚ Dolní Dvůr, Černý Důl, Strážné
|
4. 1. 1984
|
|
|
|
|
|
|
|
Janské Lázně
|
změna č. 2 SÚP Jánské Lázně
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Křinice
|
ÚPO Křinice
|
11. 4. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Osice
|
změna č. 1 ÚPO Osice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vamberk
|
změna č. 3 ÚPSÚ Vamberk
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
změna č. 1 RP Špindlerův Mlýn - Svatý Petr
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Adršpach
|
změna č. 1 ÚPO Adršpach
|
15. 11. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Kopidlno
|
ÚPSÚ Mlýnec
|
30. 12. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|