Borohrádek
|
ÚPSÚ Borohrádek
|
12. 10. 1995
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoká nad Labem
|
ÚS - lokalita
|
5. 5. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Paka
|
změna č. 5 ÚPSÚ Nová Paka
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dětenice
|
ÚPSÚ Dětenice
|
1. 6. 1996
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
ÚPSÚ Dobruška
|
7. 10. 1991
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
změna č. 6 ÚPM Trutnov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Záměl
|
změna č. 1 ÚPSÚ Záměl
|
3. 6. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Rybná nad Zdobnicí
|
ÚPSÚ Rybná nad Zdobnicí
|
7. 4. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
změna č. 1 RP území mezi ul. Nádražní, B.Němcové a TGM (dále jen RP Rychta)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
změna č. 1 ÚPSÚ Dobruška
|
28. 6. 1993
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
ÚS Chlumec nad Cidlinou - lokality Z25a, Z25b a Z26
|
18. 11. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 317
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Dvůr
|
ÚPSÚ Dolní Dvůr, Černý Důl, Strážné
|
4. 1. 1984
|
|
|
|
|
|
|
|
Slatiny
|
změna č. 1 ÚPO Slatiny
|
9. 3. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeřice
|
změna č. 1 ÚPO Jeřice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pec pod Sněžkou
|
ÚP Pec pod Sněžkou (2022)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Paka
|
změna č. 9 ÚPSÚ Nová Paka
|
14. 6. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Valdice
|
ÚS Valdice - lokalita Z5
|
2. 12. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Pilníkov
|
změna č. 2 ÚPSÚ Pilníkov
|
26. 2. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičíněves
|
změna IV ÚPSÚ Jičíněves
|
28. 12. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Bukovice
|
změna č. 2 ÚP Bukovice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vidochov
|
změna č. 3 ÚPO Vidochov
|
31. 3. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Cholenice
|
ZÚ Cholenice
|
17. 3. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Olešnice
|
ZÚ Dolní Olešnice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Provodov-Šonov
|
změna č. 10 ÚPSÚ Provodov - Šonov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrchlabí
|
ÚPSÚ Vrchlabí
|
18. 11. 1992
|
|
|
|
|
|
|
|
Černý Důl
|
změna č. 4 ÚPO Černý Důl
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Janské Lázně
|
RP Janské Lázně - Protěž
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Údrnice
|
ZÚ Údrnice
|
12. 10. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Jetřichov
|
změna č. 1 ÚP Jetřichov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoké Veselí
|
změna č. 1 ÚPSÚ Vysoké Veselí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deštné v Orlických horách
|
změna č. 1 ÚPSÚ Deštné v Orlických horách
|
17. 2. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Machov
|
změna č. 3 ÚP Machov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Velký Třebešov
|
změna č.2 ÚPO Česká Skalice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 168
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bukvice
|
změna č. 1 ÚP Bukvice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Bydžov
|
změna č. 2 ÚPSÚ Nový Bydžov
|
13. 7. 1995
|
|
|
|
|
|
|
|
Vinary
|
změna č. 1 ÚP Vinary
|
16. 4. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Voděrady
|
změna č. 1 ÚPSÚ Voděrady
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Černý Důl
|
ÚP Černý Důl
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lochenice
|
změna č. 1 ÚP Lochenice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Otovice
|
ÚPO Otovice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
změny č. 6 ÚPSÚ Jičín, Moravčice, Popovice, Robousy
|
11. 4. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoká nad Labem
|
ÚS - plocha A9 k.ú. Vysoká nad Labem
|
1. 12. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
UrbS Temešvár - Plačice - Bláhovka
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
změna č. 7 ÚP Špindlerův Mlýn
|
7. 11. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
změna č. 4 ÚPM Trutnov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Březina
|
změna č. 1 ÚP Březina
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jívka
|
změna č. 1 ÚP Jívka
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Záměl
|
změna č. 2 ÚPSÚ Záměl
|
|
|
|
|
|
|
|
|