Dolní Brusnice
|
ZÚ Dolní Brusnice
|
9. 5. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Sovětice
|
ÚS Sovětice - lokalita Z1S, Z2S
|
17. 3. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Mokrovousy
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Čermná nad Orlicí
|
ÚP Čermná nad Orlicí - nedokončen
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnov nad Kněžnou
|
RP městské památkové zóny
|
2. 2. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
Územní studie Chlumec nad Cidlinou - lokalita X4 (protipovodňová ochrana plochy P72 - lokalita Bejkovna)
|
19. 8. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Žďárky
|
ÚS Žďárky - zastavitelná plocha Z8
|
15. 2. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 307
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Říkov
|
ÚP Říkov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Bydžov
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Choustníkovo Hradiště
|
změna č. 1 ÚP Choustníkovo Hradiště (2022)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vitiněves
|
změna č. 1 ÚPO Vitiněves
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Praskačka
|
ÚS lokality P8 v Sedlici
|
14. 12. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 91
|
26. 4. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Očelice
|
ÚP Očelice
|
30. 11. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Třtěnice
|
ÚS Třtěnice - lokalita Z1
|
8. 2. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Libuň
|
ÚPSÚ Libuň - změny IV.
|
15. 2. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Benátky
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Červená Třemešná
|
ÚPO Červená Třemešná
|
14. 1. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Lišice
|
ÚP Lišice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Janov
|
ÚPO Janov
|
27. 2. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Provodov-Šonov
|
ÚS Václavice - lokalita pod tratí
|
15. 3. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Kratonohy
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 143
|
29. 4. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Skalice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrchlabí
|
změna č. 14 ÚP Vrchlabí (ukončeno samotatné pořízení, sloučeno do zm. 15)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jaroměř
|
změna č. 4 ÚP Jaroměř
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 198
|
26. 1. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Úbislavice
|
ÚS veřejného prostranství "Úbislavice - centrum"
|
14. 8. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Všestary
|
ÚS jádrové území krajinné památkové zóny - I. etapa
|
4. 10. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Dvůr Králové nad Labem
|
ÚS prověření dopravního napojení města Dvůr Králové nad Labem na dálnici D11
|
29. 12. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Nechanice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Úlibice
|
ÚS Úlibice - ÚS lokalita BV - Z01
|
9. 6. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Kvasiny
|
měna č. 2 ÚP Kvasiny
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeníkovice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
změna č. 5 ÚPSÚ Špindlerův Mlýn
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Borohrádek
|
RP Borohrádek sever - Pod Pilou
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dílce
|
ZÚ Dílce
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Lhota pod Hořičkami
|
změna č. 1 ÚPO Lhota pod Hořičkami
|
1. 6. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Budčeves
|
ÚPO Budčeves
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Roudnice
|
ÚS Roudnice U hřbitova - lokalita č. 16 (změna 8/2022)
|
27. 9. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Sobotka
|
ÚS Sobotka plocha Z6
|
9. 5. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Podbřezí
|
změna č. 2 ÚP Podbřezí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rybná nad Zdobnicí
|
ÚS veřejných prostranství v Rybné nad Zdobnicí
|
29. 1. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
změna č. 6 ÚP Nové Město nad Metují
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
změna č. 1 ÚPM Dobruška
|
4. 4. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Zelenecká Lhota
|
ÚP Zelenecká Lhota
|
8. 3. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Mezilesí
|
ÚS krajiny SO ORP Nové Město nad Metují
|
22. 10. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořiněves
|
ÚP Hořiněves
|
|
|
|
|
|
|
|
|