Lhota pod Libčany
|
změna č. 6 ÚPSÚ Lhota pod Libčany
|
21. 12. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Hrádek
|
ÚP Hrádek
|
15. 12. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Smržov
|
ÚS lokalita Z8 Smržov
|
28. 4. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Písek
|
ÚPO Písek
|
29. 7. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Jílovice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Zábrodí
|
ÚP Zábrodí
|
2. 9. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Rtyně v Podkrkonoší
|
změna č. 1 ÚPM Rtyně v Podkrkonoší
|
20. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Hvozdnice
|
ÚS Hvozdnice - lokalita Z16
|
1. 12. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Podhradí
|
změna č. 2 ÚPO Podhradí - Šlikova Ves
|
27. 2. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Zámostí-Blata
|
změna č. 2 ÚPSÚ Zámostí - Blata
|
10. 12. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS S 3/3 Nové Město nad Metují, kú Vrchoviny
|
3. 2. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Velké Svatoňovice
|
změna č. 1 ÚPO Velké Svatoňovice
|
4. 4. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Miletín
|
změna č. 3 ÚPSÚ Miletín a Rohoznice
|
22. 9. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
ÚS Trutnov - Z83 pod zahrádkami
|
21. 6. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Libčany
|
ÚS Libčany - Želí
|
11. 2. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Vidochov
|
ÚS krajiny SO ORP Nová Paka
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Solnice
|
změna č. 2 ÚP Solnice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mlékosrby
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Klamoš
|
změna č. 1 ÚP Klamoš
|
17. 3. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
změna č. 3 ÚPSÚ Třebechovice pod Orebem
|
28. 3. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnov nad Kněžnou
|
změna č. 7 ÚPO Rychnov nad Kněžnou
|
22. 6. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Libňatov
|
změna č. 1 ÚP Libňatov
|
14. 12. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
ÚS lokalitay Z17a, Z17b, Z62 a Z75 Bejkovka
|
2. 10. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Staré Buky
|
změna č. 4 ÚP Staré Buky
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Police nad Metují
|
změna č. 3 ÚPM Police nad Metují
|
22. 6. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Kosice
|
změny č. 1 ÚPSÚ Kosice
|
20. 8. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Žacléř
|
změna č. 1 ÚPM Žacléř
|
21. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Říčky v Orlických horách
|
změna č. 1 ÚPSÚ Říčky v Orlických horách
|
7. 2. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Chotěvice
|
změna č. 2 ÚPO Chotěvice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vilantice
|
ÚPO Vilantice
|
7. 6. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Prasek
|
ÚP Prasek
|
4. 8. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Žeretice
|
změna č. 1 ÚP Žeretice
|
28. 10. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Obědovice
|
Změna č. 2 ÚPO Obědovice
|
7. 7. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Vlkov
|
změna č. 2 ÚPO Vlkov
|
16. 12. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Nahořany
|
změna č. 1 ÚPO Nahořany
|
9. 1. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebnouševes
|
změna č. 1 ÚPO Třebnouševes
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Librantice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Stěžery
|
změna č. 3 ÚPO Stěžery
|
12. 10. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
ÚP Náchod
|
20. 6. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Kostelecké Horky
|
změna č. 1 ÚP Kostelecké Horky
|
31. 10. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Týniště nad Orlicí
|
ÚS zastavitelná plocha Z16 v Týništi nad Orlicí
|
30. 10. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Sedloňov
|
změna č. 1 ÚP Sedloňov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lípa nad Orlicí
|
ÚP Lípa nad Orlicí
|
26. 6. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Jahodov
|
změna č. 1 ÚPO Jahodov
|
11. 11. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Studnice
|
ÚPO Studnice
|
21. 12. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Provodov-Šonov
|
změna č. 7 ÚPSÚ Provodov - Šonov
|
28. 4. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Kramolna
|
změna č. 1 ÚP Kramolna
|
1. 10. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Sendražice
|
ÚS Sendražice - lokalita Z8
|
26. 8. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Olešnice
|
ÚP Olešnice
|
3. 10. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Jaroměř
|
změna č. 6 ÚPO Jaroměř
|
24. 6. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|