Javornice
|
změna č. 2 ÚPSÚ Javornice
|
26. 3. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Puchlovice
|
ÚPO Puchlovice
|
2. 11. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Bolehošť
|
změna č. 1 ÚP Bolehošť
|
5. 3. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Lampertice
|
ÚP Lampertice
|
1. 3. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Slavhostice
|
ÚPSÚ Slavhostice
|
22. 7. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Rasošky
|
změna č. 2 ÚPO Rasošky
|
7. 9. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 1 RP Podzámčí
|
30. 3. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoké Veselí
|
ÚPSÚ Vysoké Veselí
|
16. 8. 1995
|
|
|
|
|
|
|
|
Holohlavy
|
ÚS lokality Z10
|
11. 1. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Paka
|
ÚS - prověření změn využití území v okolí kláštera v Nové Pace - část A
|
22. 7. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Vamberk
|
ÚP Vamberk
|
22. 7. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Deštné v Orlických horách
|
změna č. 4 ÚPSÚ Deštné v Orlických horách
|
17. 3. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Zábrodí
|
změna č. 1 ÚP Zábrodí
|
21. 6. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Machov
|
změna č. 1 ÚP Machov
|
14. 3. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
změna č. 3 ÚP Špindlerův Mlýn
|
12. 4. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořenice
|
ÚP Hořenice
|
28. 5. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
změna č. 6 ÚPSÚ Nové Město nad Metují
|
9. 9. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Velká Jesenice
|
změna č. 1 ÚPO Velká Jesenice
|
11. 12. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Ledce
|
ÚPO Ledce
|
28. 12. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Smidary
|
ÚS urbanistická koncepce "Živá čtvrť"
|
20. 5. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobrá Voda u Hořic
|
ÚS Dobrá Voda u Hořic - lokalita Z1/1 a Z38
|
21. 12. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Měník
|
změny č. 2 ÚPO Měník
|
14. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Tetín
|
změna č. 1 ÚPO Tetín
|
12. 8. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
RP Jičín - lokalita autobusového nádraží
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Roudnice
|
ÚPO Roudnice
|
25. 1. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Brzice
|
ÚP Brzice
|
2. 8. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Lhota pod Libčany
|
ÚS lokality č. 19 a 56 Lhota pod Libčany
|
7. 11. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Sněžné
|
ÚP Sněžné
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hrádek
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Písek
|
ÚP Písek
|
7. 10. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Zábřezí-Řečice
|
ÚP Zábřezí-Řečice
|
27. 4. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Rtyně v Podkrkonoší
|
ÚP Rtyně v Podkrkonoší
|
19. 9. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Hvozdnice
|
změna č. 1 ÚP Hvozdnice
|
29. 8. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Podhradí
|
změna č. 2 ÚPO Podhradí - Hlásná Lhota - Vokšice
|
27. 2. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Zdechovice
|
ÚP Zdechovice
|
13. 7. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořice
|
ÚS Šalamounova 3-jih (US 06) Hořice
|
18. 8. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS Dubinky - František
|
3. 2. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
změna č. 2 ÚP Dobruška
|
3. 7. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Milovice u Hořic
|
ÚPSÚ Milovice u Hořic
|
18. 11. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
ÚS Trutnov - Z74
|
1. 11. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Albrechtice nad Orlicí
|
změna č. 1 ÚPSÚ Albrechtice nad Orlicí
|
13. 12. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Bystré
|
ÚPSÚ Bystré
|
21. 10. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Vinary
|
ÚP Vinary
|
6. 3. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Libčany
|
ÚS Libčany - lokalita č. 18
|
23. 2. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Solnice
|
ÚS pro zastavitelnou plochu Z1-1 a plochu přestavby P1-2, Solnice - ZRUŠENA k 24.10.2023
|
30. 11. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Branná
|
změna č. 2 ÚP Dolní Branná
|
8. 6. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Mokrovousy
|
ÚPO Mokrovousy
|
4. 10. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Bartošovice v Orlických horách
|
změna č. 2 ÚPSÚ Bartošovice v Orl. H.
|
19. 5. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Klášterská Lhota
|
změna č. 1 ÚP Klášterská Lhota
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnov nad Kněžnou
|
změna č. 10 ÚPO Rychnov nad Kněžnou
|
15. 12. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|