Nová Paka
|
ÚS Nová Paka - průmyslová zóna Heřmanice (územní studie ploch Z15H, Z19H, Z20H, Z21H)
|
25. 6. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Lázně Bělohrad
|
ÚS Lázně Bělohrad - Prostřední Nová Ves
|
30. 7. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Velká Jesenice
|
RP Poloostrov Rozkoš,část Velká Jesenice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Smidary
|
změna č. 1 ÚPSÚ Smidary
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Máslojedy
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
ÚS Lokalita 368/SO - Jičín Pod Koželuhy
|
29. 4. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Rokytnice v Orlických horách
|
ÚS Rokytnice v Orlických horách, lokalita Z2
|
19. 12. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořice
|
ÚS Šalamounova 3-jih (US 06) Hořice
|
18. 8. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Smržov
|
Územní studie - lokalita Z8
|
19. 8. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
ÚS zastavitelné plochy Z2.12 a Z2.13 - lokalita Belveder v Dobrušce
|
28. 11. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Libčany
|
ÚS Libčany - lokalita č. 6
|
11. 12. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Solnice
|
změna č. 2 ÚP Solnice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Libchyně
|
ÚS krajiny SO ORP Nové Město nad Metují
|
22. 10. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Staré Buky
|
změna č. 4 ÚP Staré Buky
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Přím
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Černilov
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Choteč
|
změny a doplňky I. ÚPSÚ Choteč
|
2. 9. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Běleč nad Orlicí
|
ÚS Běleč n. O. - lokalita 15 - změna č. 1
|
15. 3. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Obědovice
|
změna č. 1 ÚPO Obědovice
|
9. 12. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Nahořany
|
změna č. 4 ÚPO Nahořany
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebnouševes
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 126
|
19. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Librantice
|
ÚS Lokality č. 8 - Librantice, jih
|
21. 7. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrchlabí
|
změna č. 10 ÚP Vrchlabí
|
15. 12. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
RP Centrální zóna - Náchod
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kostelec nad Orlicí
|
ÚS náměstí Na Skále
|
2. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Týniště nad Orlicí
|
ÚS Petrovičky - lokalita Z64/SV
|
3. 12. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 147
|
23. 6. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Studnice
|
ÚPO Studnice
|
21. 12. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Sendražice
|
ÚS Sendražice - plocha Z9
|
31. 3. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Přepychy
|
změna č. 1 ÚPSÚ Přepychy
|
22. 2. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Bohdašín
|
ÚP Bohdašín
|
|
|
|
|
|
|
|
|
České Meziříčí
|
změna č. 1 ÚP České Meziříčí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vřesník
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Nechanice
|
ÚS Nechanice - Jih I.
|
12. 9. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Borohrádek
|
ÚPSÚ Borohrádek
|
12. 10. 1995
|
|
|
|
|
|
|
|
Újezd pod Troskami
|
změna I. ÚPSÚ Újezd pod Troskami
|
19. 9. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Ostroměř
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 262
|
28. 6. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Lochenice
|
změna č. 1 ÚPSÚ Předměřice n. Labem - Lochenice
|
8. 11. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Výrava
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Hněvčeves
|
změna č. 1 ÚP Hněvčeves
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Urbanice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Javornice
|
ÚS pro zastavitelné plochy Z23, Z25, Z26 a Z53 v Javornici - aktualizace 10/2022
|
31. 10. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Holovousy
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Ostružno
|
ÚPO Ostružno
|
29. 8. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Dětenice
|
ÚPSÚ Dětenice
|
1. 6. 1996
|
|
|
|
|
|
|
|
Brada-Rybníček
|
změna č. 2 ÚPO Brada - Rybníček
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pěčín
|
ÚP Pěčín
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
ÚPSÚ Dobruška
|
7. 10. 1991
|
|
|
|
|
|
|
|