Praskačka
|
ÚS lokality P8 v Sedlici
|
14. 12. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
ÚS lokality T11 Třebechovice pod Orebem
|
21. 12. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Bernartice
|
změna č. 1 ÚP Bernartice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kovač
|
změna č. 1 ÚPO Kovač
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lišice
|
ÚP Lišice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Suchovršice
|
změna č. 1UP Suchovršice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Blešno
|
ÚS Blešno - lokalita Zb2
|
7. 8. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrchlabí
|
ÚS Obytný soubor Berlín-Jižní svah
|
16. 3. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Úlibice
|
změna č. 2 ÚPO Úlibice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kvasiny
|
ÚS Kvasiny - zastavitelná plocha Z1-5 (dle ÚP), Kvasiny - ukončena
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Borová
|
změna č. 2 ÚPO Borová
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lázně Bělohrad
|
změna č. 4 ÚPO Lázně Bělohrad
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoká nad Labem
|
ÚS lokality Z16 Vysoká nad Labem
|
17. 5. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
změna č. 3 ÚP Jičín
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Paka
|
změna č. 7 ÚPSÚ Nová Paka
|
8. 10. 2003
|
|
|
|
|
|
|
|
Valdice
|
změna č. 3 ÚPSÚ Valdice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
ÚS veřejných prostranství - lokalita Aldis
|
2. 5. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Čestice
|
změna č. 1 ÚP Čestice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pilníkov
|
změna č. 3 ÚPSÚ Pilníkov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoký Újezd
|
ÚPSÚ Vysoký Újezd
|
12. 7. 1995
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
změna č. 2 ÚPSÚ Špindlerův Mlýn
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Horní Maršov
|
změna č. 1 ÚPSÚ Horní Maršov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Borová
|
změna č. 3 ÚPO Borová
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Divec
|
ÚS Divec - lokalita "Pod Dehetníkem"
|
2. 8. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Maršov u Úpice
|
ZÚ Obce Maršov u Úpice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lhota pod Hořičkami
|
ÚP Lhota pod Hořičkami
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
změna č. 7 ÚP Nové Město nad Metují
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bukovice
|
změna č. 2 ÚP Bukovice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vestec
|
ÚP Vestec
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Libáň
|
změna č. 1 ÚP Libáň
|
1. 2. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Cerekvice nad Bystřicí
|
ÚP Cerekvice nad Bystřicí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Liberk
|
ÚS Zastavitelná plocha Z40 a Z41 Liberk - Rampuše
|
23. 11. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Kopidlno
|
změna č. 3 ÚPSÚ Kopidlno
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Cholenice
|
ÚPO Cholenice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Hrádek
|
změna č. 1 ÚP Nový Hrádek
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vitiněves
|
ÚP Vitiněves
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Chvaleč
|
změna č. 2 ÚPO Chvaleč
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Olešnice
|
ZÚ Dolní Olešnice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Černý Důl
|
změna č. 4 ÚPO Černý Důl
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Skuhrov nad Bělou
|
ÚS - Skuhrov, Březina - lokalita Zb2
|
27. 2. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Česká Skalice
|
změna č. 2 ÚP Česká Skalice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Syrovátka
|
ÚS Výstavba rodinných domů - Pod cukrovarem - Syrovátka
|
28. 6. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
UrbS Lokalita Aldis
|
29. 6. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Vamberk
|
ÚPSÚ Vamberk a Lupenice
|
21. 12. 1992
|
|
|
|
|
|
|
|
Deštné v Orlických horách
|
ÚPSÚ Deštné v Orl. horách
|
27. 6. 1996
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
změna č. 1 ÚPSÚ Nové Město nad Metují
|
5. 10. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Máslojedy
|
ÚS lokality Z1 Máslojedy
|
30. 11. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Smržov
|
ÚS - lokalita Z1, Z3 Smržov
|
28. 4. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Zámostí-Blata
|
změna č. 3 ÚPSÚ Zámostí - Blata
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
ÚS veřejného prostranství Dobruška - lokalita Z2.15, k.ú. Dobruška
|
5. 9. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|