Týniště nad Orlicí
|
ÚS zastavitelná plocha Z16 v Týništi nad Orlicí
|
30. 10. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Sedloňov
|
změna č. 1 ÚP Sedloňov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Černý Důl
|
ÚP Černý Důl
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Studnice
|
ÚPO Studnice
|
21. 12. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Sendražice
|
ÚS Sendražice - lokalita Z8
|
26. 8. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 117
|
19. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 186
|
31. 3. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Dvůr Králové nad Labem
|
ÚS využití území mezi Alešovou ulicí a vlečkou ve Dvoře Králové nad Labem včetně prověření souvisejících vazeb odpovídající veřejné infrastruktury
|
18. 6. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Nechanice
|
ÚS Nechanice - Za školou I.
|
12. 9. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Urbanice
|
ÚP Urbanice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kunčice nad Labem
|
ÚPO Kunčice nad Labem
|
19. 4. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Slatina nad Úpou
|
ÚS Slatina nad Úpou - lokalita VB4, ZB5, ZD4
|
29. 1. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Lupenice
|
ÚPSÚ Vamberk a Lupenice
|
6. 11. 1992
|
|
|
|
|
|
|
|
Javornice
|
ÚS Javornice - zastavitelné plochy Z23, Z25, Z26 a Z53 - ukončena
|
28. 5. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Borek
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Račice nad Trotinou
|
ÚS Račice nad Trotinou - lokalita Z8
|
9. 5. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Lánov
|
ÚS veřejných prostranství v ORP Vrchlabí, lokalita U sportovního areálu v Lánově
|
26. 2. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 159
|
28. 6. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Výrava
|
změna č. 1 ÚP Výrava
|
20. 2. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
změny č. 5 ÚPSÚ Jičín, Moravčice, Popovice, Robousy
|
15. 12. 2003
|
|
|
|
|
|
|
|
Hlušice
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Rašín
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
US Farářství v Hradci Králové
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysokov
|
ÚPO Vysokov
|
10. 11. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Vamberk
|
ÚS Vamberk - zastavitelná plocha Brd2 (dle ÚP), Vamberk - dodatek - aktualizace II.
|
10. 5. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Malá Úpa
|
ÚP Malá Úpa
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
změna č. 4 ÚP Špindlerův Mlýn
|
9. 1. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Březina
|
změna č. 1 ÚP Březina
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sobčice
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Hronov
|
ÚP Hronov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rudník
|
změna č. 1 ÚPO Rudník
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořice
|
změna č. 11 ÚPSÚ Hořice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
změna č. 3 RP Městské památkové rezervace Nové Město nad Metují
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Podhradí
|
změna č. 2 ÚP Podhradí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zdelov
|
ÚP Zdelov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Liberk
|
ÚS Zastavitelná plocha Z3, Liberk
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
ÚS Třebechovice pod Orebem, lokality T40 a T41
|
27. 9. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Kobylice
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Libošovice
|
ÚS Libošovice - lokalita Z1/18, k.ú. Libošovice
|
12. 4. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Staré Místo
|
změna č. 1 ÚPO Staré Místo
|
15. 12. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
Územní studie Chlumec nad Cidlinou - lokalita Z7 (Skalka II)
|
19. 8. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Kosičky
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 314
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Bydžov
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Dvůr
|
ÚPSÚ Dolní Dvůr, Černý Důl, Strážné
|
4. 1. 1984
|
|
|
|
|
|
|
|
Praskačka
|
ÚS lokality P8 v Sedlici
|
14. 12. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Žernov
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
ÚS lokality T11 Třebechovice pod Orebem
|
21. 12. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 33
|
28. 6. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Očelice
|
ÚP Očelice
|
30. 11. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|