Dolní Lánov
|
změna č. 1 ÚP Dolní Lánov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Libošovice
|
ÚP Libošovice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Staré Smrkovice
|
ÚPSÚ Staré Smrkovice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
změna č. 11 ÚPSÚ Náchod
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Semechnice
|
změna č. 1 ÚP Semechnice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Litíč
|
změna č. 1 ÚP Litíč
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Suchý Důl
|
ÚP Suchý Důl
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hajnice
|
ÚP Hajnice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Olešnice v Orlických horách
|
změna č. 1 ÚP Olešnice v Orlických horách
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Litíč
|
ÚP Litíč
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Holohlavy
|
změna č. 7 ÚPSÚ Smiřice - Holohlavy - Černožice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeřice
|
změna č. 1 ÚPO Jeřice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Horní Olešnice
|
ÚP Horní Olešnice - UKONČENO POŘIZOVÁNÍ 21.6.2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pec pod Sněžkou
|
ÚP Pec pod Sněžkou (2022)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
změna č. 1 ÚP Dobruška
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Adršpach
|
změna č. 5 ÚP Adršpach
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 11
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Provodov-Šonov
|
změna č. 10 ÚPSÚ Provodov - Šonov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Týniště nad Orlicí
|
změna č. 2 ÚPO Týniště nad Orlicí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Janské Lázně
|
RP Janské Lázně - Protěž
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jasenná
|
ÚP Jasenná
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jetřichov
|
změna č. 1 ÚP Jetřichov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořenice
|
změna č. 3 ÚP Hořenice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoké Veselí
|
změna č. 1 ÚPSÚ Vysoké Veselí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Machov
|
změna č. 3 ÚP Machov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Velká Jesenice
|
RP Poloostrov Rozkoš,část Velká Jesenice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sněžné
|
ÚP Sněžné
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Velký Třebešov
|
změna č.2 ÚPO Česká Skalice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 248
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mokré
|
změna č. 1 ÚP Mokré
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Voděrady
|
změna č. 1 ÚPSÚ Voděrady
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Červená Hora
|
ÚP Červená Hora
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nahořany
|
RP Poloostrov Rozkoš,část Nahořany
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Olešnice
|
změna č. 1 ÚP Olešnice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Libřice
|
ÚP Libřice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stěžery
|
ÚP Stěžery
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Orlické Záhoří
|
změna č. 1 ÚP Orlické Záhoří
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lochenice
|
změna č. 1 ÚP Lochenice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lupenice
|
změna č. 1 ÚP Lupenice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Otovice
|
ÚPO Otovice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
změna č. 4 ÚPM Trutnov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jívka
|
změna č. 1 ÚP Jívka
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Záměl
|
změna č. 2 ÚPSÚ Záměl
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rudník
|
změna č. 1 ÚP Rudník
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Liberk
|
ÚS Zastavitelná plocha Z34, Liberk
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Židovice
|
změna č. 1 ÚPO Židovice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ohařice
|
ÚP Ohařice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
změna č. 10 ÚPSÚ Náchod
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kovač
|
změna č. 1 ÚPO Kovač
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Úbislavice
|
změna č. 4 ÚP Úbislavice
|
|
|
|
|
|
|
|
|