Červená Třemešná
|
ÚPO Červená Třemešná
|
14. 1. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Nahořany
|
změna č. 4 ÚPO Nahořany
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 130
|
18. 12. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Librantice
|
ÚS Lokality č. 8 - Librantice, jih
|
21. 7. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
RP Centrální zóna - Náchod
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dubenec
|
ÚS Dubenec - zastavitelná plocha Z1
|
19. 5. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Týniště nad Orlicí
|
změna č. 2 ÚP Týniště nad Orlicí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 206
|
23. 6. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Střezetice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Dvůr Králové nad Labem
|
ÚS uspořádání zastavitelné plochy Z106 v části Sylvárov ve Dvoře Králové nad Labem
|
29. 12. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Sendražice
|
ÚS Sendražice - plocha Z9
|
31. 3. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrchlabí
|
změna č. 8 ÚP Vrchlabí - nedokončuje se samostatně
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Přepychy
|
změna č. 1 ÚPSÚ Přepychy
|
22. 2. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Vršovka
|
ÚS krajiny SO ORP Nové Město nad Metují
|
22. 10. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Nechanice
|
ÚS Nechanice - Jih I.
|
12. 9. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Úhlejov
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 277
|
31. 1. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Lochenice
|
změna č. 1 ÚPSÚ Předměřice n. Labem - Lochenice
|
8. 11. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Kunčice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Šaplava
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Horní Kalná
|
ÚP Horní Kalná
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ostružno
|
ÚPO Ostružno
|
29. 8. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Broumov
|
změna č. 10 ÚP Broumov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Urbanice
|
ÚP Urbanice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pěčín
|
ÚP Pěčín
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Paka
|
ÚS veřejných prostranství Nová Paka, Slovany - jih
|
5. 9. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Vamberk
|
ÚS Vamberk - Nová Jugoslávská
|
22. 3. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Ledce
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Trnov
|
změna č. 2 ÚPO Trnov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bukovice
|
ÚPO Bukovice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Podbřezí
|
změna č. 4 ÚPSÚ Podbřezí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobřenice
|
ÚP Dobřenice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rudník
|
ÚPO Rudník
|
12. 11. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS veřejného prostranství - Rašínova - 28. října - B. Němcové
|
4. 9. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Milovice u Hořic
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Liberk
|
ÚS Zastavitelná plocha Z15, Liberk
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sovětice
|
ÚPO Sovětice
|
15. 12. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Lochov
|
ÚPO Dolní Lochov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kobylice
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 92
|
20. 12. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Černíkovice
|
změna č. 2 ÚP Černíkovice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
ÚS Chlumec nad Cidlinou - lokality Z25a, Z25b a Z26
|
18. 11. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Doudleby nad Orlicí
|
změna č. 2 ÚPSÚ Doudleby nad Orlicí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kosičky
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Žďár nad Orlicí
|
ÚS lokalita Z6a, Z21 Žďár nad Orlicí
|
14. 6. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Praskačka
|
ÚS zastavitelné plochy Z8 v k.ú. Praskačka
|
3. 3. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Mokrovousy
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
ÚS Třebechovice pod Orebem, lokality T40 a T41
|
27. 9. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Libošovice
|
ÚS Libošovice - lokalita Z1/18, k.ú. Libošovice
|
12. 4. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Nahořany
|
ÚS budoucího využití lokality Poloostrova Rozkoš
|
3. 2. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|