Cerekvice nad Bystřicí
|
ÚP Cerekvice nad Bystřicí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlístov
|
ÚPO Val a Chlístov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Podhradí
|
ÚS Podhradí - lokalita Z10
|
27. 2. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS krajiny SO ORP Nové Město nad Metují
|
22. 10. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
ÚS Oblanov - zastavitelná plocha Z85
|
24. 8. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Liberk
|
ÚS Zastavitelná plocha Z34, Liberk
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Olešnice
|
ZÚ Dolní Olešnice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kohoutov
|
ÚP Kohoutov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnov nad Kněžnou
|
RP městské památkové zóny
|
2. 2. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 100
|
28. 3. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
ÚS Chlumec nad Cidlinou - lokalita Z22 - Krašov II.
|
29. 11. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Polom
|
ÚS Polom - lokalita Z3
|
25. 1. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Kostelec
|
ÚP Kostelec
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Říkov
|
ÚP Říkov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Bydžov
|
změna č. 3 ÚP Nový Bydžov
|
14. 12. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Černý Důl
|
změna č. 4 ÚPO Černý Důl
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Praskačka
|
ÚS zastavitelné plochy Z11 a Z12 Praskačna , Na Povětrníku
|
25. 2. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
ÚS lokality T5p Třebechovice pod Orebem
|
19. 5. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Ohařice
|
ÚP Ohařice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
změna č. 10 ÚPSÚ Náchod
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 153
|
5. 8. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Stračov
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Kozojedy
|
ÚP Kozojedy
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 149
|
21. 9. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Červený Kostelec
|
ÚS 05 lokality K-SM-01 Červený Kostelec (Lánská)
|
15. 5. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Janské Lázně
|
změna č. 2 SÚP Jánské Lázně
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Provodov-Šonov
|
ÚS Václavice - lokalita pod tratí
|
15. 3. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Hejtmánkovice
|
ÚS k ÚPD Hejtmánkovice - zastavitelné plochy BV22 a BV6 - stavby RD
|
3. 12. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Boharyně
|
ÚS Boharyně - lokalita Z12
|
21. 1. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Skalice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Česká Skalice
|
změna č. 3 ÚP Česká Skalice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jaroměř
|
ÚS veřejná prostranství v centru města Jaroměř
|
11. 11. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Bolehošť
|
změna č. 2 ÚP Bolehošť
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Slatina nad Zdobnicí
|
změna č. 2 ÚP Slatina nad Zdobnicí
|
8. 6. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Radim
|
změna č. 2 ÚPSÚ Radim
|
22. 9. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Horní Radechová
|
ÚP Horní Radechová
|
15. 9. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Borovnice
|
ÚP Borovnice (ORP Kostelec nad Orlicí)
|
13. 6. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Pec pod Sněžkou
|
ÚP Pec pod Sněžkou
|
13. 12. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobrá Voda u Hořic
|
změna č. 1 ÚPSÚ Dobrá Voda u Hořic
|
21. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Rohoznice
|
ÚPSÚ Miletín a Rohoznice
|
4. 6. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
Lužany
|
ÚP Lužany (JC)
|
8. 11. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Ves
|
ÚP Nová Ves
|
11. 6. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Lázně Bělohrad
|
změna č. 1 ÚPO Lazně Bělohrad
|
21. 6. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Velichovky
|
změna č. 1 ÚPO Velichovky
|
10. 6. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Smiřice
|
změna č. 3 ÚP Smiřice
|
13. 9. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Adršpach
|
změna č. 2 ÚP Adršpach
|
8. 8. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Bukvice
|
ÚP Bukvice
|
17. 12. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Podbřezí
|
změna č. 1a ÚP Podbřezí
|
23. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolany
|
změna č. 1 ÚPO Dolany
|
17. 12. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Záměl
|
ÚP Záměl
|
13. 12. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|