Jinolice
|
ÚPSÚ Jinolice
|
15. 5. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Zábrodí
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Rtyně v Podkrkonoší
|
změna č. 2 ÚPM Rtyně v Podkrkonoší
|
23. 2. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Hvozdnice
|
změna č. 1 ÚP Hvozdnice
|
29. 8. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Podhradí
|
ÚPO Podhradí - Hlásná Lhota - Vokšice
|
23. 10. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Zámostí-Blata
|
ÚS Územní studie lokalit Z2/7, Z2/8 a Z2/MK Blata
|
1. 7. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
změna č. 1 RP Městské památkové rezervace Nové Město nad Metují
|
22. 12. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
změna č. 6 ÚP Dobruška
|
11. 10. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Velké Svatoňovice
|
změna č. 2 ÚP Velké Svatoňovice
|
26. 5. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Albrechtice nad Orlicí
|
změna č. 1 ÚP Albrechtice nad Orlicí
|
4. 2. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Miletín
|
ÚP Miletín
|
2. 10. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Bystré
|
ÚP Bystré
|
9. 11. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Libčany
|
změna č. 1 ÚP Libčany
|
25. 6. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Bašnice
|
ÚP Bašnice
|
9. 10. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Mokré
|
ÚP Mokré
|
14. 10. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Čermná nad Orlicí
|
ÚP Čermná nad Orlicí
|
10. 12. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Klášterská Lhota
|
ÚP Klášterská Lhota
|
24. 10. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
změna č. 4 ÚPSÚ Třebechovice pod Orebem
|
25. 9. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnov nad Kněžnou
|
změna č. 8 ÚPO Rychnov nad Kněžnou
|
20. 4. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Libňatov
|
změna č. 2 ÚP Libňatov
|
20. 12. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
ÚS Chlumec nad Cidlinou - lokalita X1 (Palackého, U Olešnice)
|
6. 8. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Staré Buky
|
změna č. 1 ÚP Staré Buky
|
9. 12. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Police nad Metují
|
ÚP Police nad Metují
|
25. 9. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Kosice
|
změna č. 2 ÚPSÚ Kosice
|
28. 11. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Žacléř
|
změna č. 2 ÚPM Žacléř
|
4. 3. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Říčky v Orlických horách
|
změna č. 2 ÚPSÚ Říčky v Orlických horách
|
6. 9. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Chotěvice
|
změna č. 1 ÚPO Chotěvice
|
30. 9. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Vilantice
|
ÚP Vilantice
|
2. 11. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Prasek
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 81
|
26. 4. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Žernov
|
ÚPO Žernov
|
15. 4. 2003
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Radechová
|
ÚP Dolní Radechová
|
6. 6. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Vlkov
|
změna č. 3 ÚPO Vlkov
|
20. 12. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Nahořany
|
změna č. 3 ÚPO Nahořany
|
16. 10. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Černožice
|
Změna č. 1 ÚPSÚ Smiřice-Holohlavy-Černožice
|
29. 6. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebnouševes
|
ÚP Třebnouševes
|
18. 4. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Libřice
|
ÚPO Libřice
|
8. 8. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Stěžery
|
změna č. 4 ÚPO Stěžery
|
13. 1. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Kostelecké Horky
|
UrbS obce Horky
|
30. 12. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Týniště nad Orlicí
|
ÚS Lokality Z71 a Z72 ve Štěpánovsku
|
19. 12. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Jahodov
|
ÚP Jahodov
|
11. 9. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Studnice
|
změna č. 1 ÚPO Studnice
|
1. 7. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Provodov-Šonov
|
změna č. 8 ÚPSÚ Provodov - Šonov
|
21. 9. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 140
|
18. 12. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Kramolna
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Sendražice
|
změna č. 1 ÚP Sendražice
|
25. 4. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Dvůr Králové nad Labem
|
ÚPM Dvůr Králové nad Labem
|
25. 1. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Jaroměř
|
změna č. 7 ÚPO Jaroměř
|
26. 1. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrchlabí
|
změna č. 1 ÚP Vrchlabí
|
29. 8. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Přepychy
|
změna č. 3 ÚPSÚ Přepychy
|
20. 12. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|