Choteč
|
změny a doplňky I. ÚPSÚ Choteč
|
2. 9. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Přím
|
ÚS Dolní Přím - lokalita Zp1, Zp2
|
18. 7. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Mžany
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebihošť
|
změna č. 2 ÚPO Třebihošť
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Černilov
|
ÚS Černilov - zastavitelná plocha Z10a, Z10b, Z10c, Z10d, Z10e (US3)
|
8. 9. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Librantice
|
ÚS Librantice - Za školou, lokalita č. 3
|
30. 11. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrbice
|
změna č. 1 ÚP Vrbice (JC)
|
20. 9. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Běleč nad Orlicí
|
ÚS zuastavitelné plochy Z2a a Z10 Běleč nad Orlicí
|
5. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Kostelec nad Orlicí
|
ÚS Kostelec nad Orlicí - Ptáčkova ulice
|
2. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Týniště nad Orlicí
|
ÚPO Týniště nad Orlicí
|
29. 3. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Samšina
|
ÚP Samšina
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Černý Důl
|
ÚPSÚ Dolní Dvůr, Černý Důl, Strážné
|
4. 1. 1984
|
|
|
|
|
|
|
|
Lično
|
změna č. 1 ÚP Lično
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 101
|
19. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Předměřice nad Labem
|
ÚS Předměřice nad Labem - lokality Z11
|
14. 12. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 171
|
31. 3. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Opočno
|
ÚS Opočno - lokalita IV/1
|
6. 9. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Vršce
|
ÚP Vršce
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Údrnice
|
změna č. 1 ÚP Údrnice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Červený Kostelec
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Lodín
|
ÚS Lodín - zastavitelná plocha Z2
|
18. 10. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Kuks
|
ÚS Kuks - zastavitelná plocha Z2 (2021)
|
26. 5. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Úpice
|
změna č. 2 UP Úpice - pořizování ukončeno
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lukavice
|
změna č. 1 a úprava ÚPO Lukavice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Javornice
|
ÚS pro zastavitelné plochy Z23, Z25, Z26 a Z53 v Javornici - aktualizace 10/2022
|
31. 10. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Borek
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 229
|
12. 10. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
změny a doplňky č. 2 ÚPSÚ Jičín, Moravčice, Popovice, Robousy
|
24. 6. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Všestary
|
ÚS Všestary - lokalita R-Z4
|
20. 6. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 1 RP Kopec sv. Jana - ZRUŠENO
|
31. 3. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Pěčín
|
ÚPSÚ Pěčín
|
15. 6. 1995
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoké Veselí
|
ÚPSÚ Vysoké Veselí
|
16. 8. 1995
|
|
|
|
|
|
|
|
Holovousy
|
změny II. ÚPSÚ Holovousy
|
12. 12. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
změna č. 3 ÚP Špindlerův Mlýn
|
12. 4. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Ledce
|
ÚPO Ledce
|
28. 12. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Smidary
|
ÚS urbanistická koncepce "Živá čtvrť"
|
20. 5. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Lhota pod Libčany
|
ÚS lokality č. 19 a 56 Lhota pod Libčany
|
7. 11. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Sněžné
|
ÚP Sněžné
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Velká Jesenice
|
RP Poloostrov Rozkoš,část Velká Jesenice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořičky
|
ÚPO Hořičky
|
13. 10. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS Dubinky - František
|
3. 2. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
ÚS Trutnov - Z74 - UKONČENA K 5.6.2024
|
1. 11. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Bydžov
|
změna č. 3 ÚPSÚ Nový Bydžov
|
29. 3. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Žernov
|
změna č. 1 ÚPO Žernov
|
27. 6. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 22
|
26. 4. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Nahořany
|
RP Poloostrov Rozkoš,část Nahořany
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebnouševes
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Libřice
|
ÚP Libřice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stěžery
|
ÚS U lesa - Stěžírky, lokalita 31
|
6. 12. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Sedloňov
|
ÚS veřejného prostranství Sedloňov - lokality Z2, k.ú. Sedloňov
|
5. 9. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|