Kuks
|
ÚP Kuks
|
13. 10. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Skuhrov nad Bělou
|
ÚS Skuhrov, Za kostelem - lokalita Zb23
|
18. 5. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 1 RP Podzámčí
|
30. 3. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Lukavec u Hořic
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Syrovátka
|
ÚS Syrovátka - Pod Třesickým potokem - lokalita Z2
|
20. 1. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Holohlavy
|
ÚS lokality Z10
|
11. 1. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Kyje
|
ÚP Kyje
|
29. 3. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Slavětín nad Metují
|
změna č. 2 ÚPSÚ Slavětín nad Metují
|
8. 4. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Jestřebí
|
ÚS krajiny SO ORP Nové Město nad Metují
|
22. 10. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Radvanice
|
změna č. 1 ÚP Radvanice
|
6. 4. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořenice
|
ÚP Hořenice
|
28. 5. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Pecka
|
ÚS veřejného prostranství "Pecka - lokalita Lhota"
|
7. 9. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobrá Voda u Hořic
|
ÚS Dobrá Voda u Hořic
|
11. 10. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Rokytnice v Orlických horách
|
ÚP Rokytnice v Orlických horách
|
13. 6. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Paka
|
ÚS Nová Paka - průmyslová zóna Heřmanice (územní studie ploch Z15H, Z19H, Z20H, Z21H)
|
25. 6. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Brzice
|
změna č. 1 ÚPO Brzice
|
15. 12. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Vamberk
|
ÚP Vamberk
|
22. 7. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Pilníkov
|
změna č. 4 ÚP Pilníkov
|
20. 9. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Lužec nad Cidlinou
|
změna č. 2 ÚP Lužec nad Cidlinou
|
10. 5. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Zábřezí-Řečice
|
ÚP Zábřezí-Řečice
|
27. 4. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
ÚP Špindlerův Mlýn
|
15. 11. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
změna č. 3 ÚPSÚ Nové Město nad Metují
|
24. 8. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Lázně Bělohrad
|
ÚS Lázně Bělohrad - Prostřední Nová Ves
|
30. 7. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Velká Jesenice
|
RP Poloostrov Rozkoš,část Velká Jesenice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Máslojedy
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
ÚS Lokalita 368/SO - Jičín Pod Koželuhy
|
29. 4. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Tetín
|
ÚPO Tetín
|
29. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Rokytnice v Orlických horách
|
ÚS Rokytnice v Orlických horách, lokalita Z2
|
19. 12. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořice
|
ÚS Šalamounova 3-jih (US 06) Hořice
|
18. 8. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Lhota pod Libčany
|
změna č. 5 ÚPSÚ Lhota pod Libčany
|
20. 6. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Smržov
|
Územní studie - lokalita Z8
|
19. 8. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
ÚS zastavitelné plochy Z2.12 a Z2.13 - lokalita Belveder v Dobrušce
|
28. 11. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Jílovice
|
změna č. 1 ÚPSÚ Jílovice
|
19. 4. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Rtyně v Podkrkonoší
|
změna č. 1 ÚPM Rtyně v Podkrkonoší
|
20. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Albrechtice nad Orlicí
|
ÚPSÚ Albrechtice nad Orlicí
|
19. 2. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Butoves
|
změna č. 1 ÚP Butoves
|
4. 4. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Hvozdnice
|
ÚS Hvozdnice - lokalita Z1 - změna březen 2019
|
10. 4. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Podhradí
|
změna č. 2 ÚPO Podhradí - Šlikova Ves
|
27. 2. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Zdechovice
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Branná
|
změna č. 1 ÚP Dolní Branná
|
8. 6. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Bartošovice v Orlických horách
|
změna č. 1 ÚPSÚ Barotošovice v Orl. h.
|
14. 3. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS S 3/3 Nové Město nad Metují, kú Vrchoviny
|
3. 2. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
ÚS Chlumec nad Cidlinou - lokalita Z37 a Z72
|
5. 4. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Police nad Metují
|
změna č. 2 ÚPM Police nad Metují
|
8. 9. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Žďár nad Metují
|
změna č. 1 ÚP Žďár nad Metují
|
30. 9. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Miletín
|
změna č. 3 ÚPSÚ Miletín a Rohoznice
|
22. 9. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
ÚS Trutnov - Z74
|
1. 11. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Libčany
|
ÚS Libčany - lokalita č. 6 (návrh 07/2021)
|
23. 8. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Solnice
|
ÚS pro plochu přestavby P2-1, Solnice
|
30. 11. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Mlékosrby
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|