Borek
|
změna č. 1 ÚPO Borek
|
23. 9. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Mezilečí
|
ÚPO Mezilečí
|
12. 11. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Trotina
|
ÚP Trotina
|
23. 5. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
ÚS Kasárna Jičín
|
23. 1. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Roudnice
|
změna č. 5 ÚPO Roudnice
|
14. 5. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Lhota pod Libčany
|
změna č. 1 ÚP Lhota pod Libčany
|
21. 6. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Soběraz
|
ÚP Soběraz
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hronov
|
změna č. 1 ÚPM Hronov
|
19. 4. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Podbřezí
|
změna č. 4 ÚPSÚ Podbřezí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jívka
|
ÚPO Jívka
|
15. 1. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Rudník
|
změna č. 1 ÚPO Rudník
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořenice
|
ÚS Hořenice
|
1. 1. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Hynčice
|
změna č. 1 ÚP Hynčice
|
5. 6. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Podhradí
|
ÚP Podhradí
|
6. 10. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS veřejného prostranství - Rašínova - 28. října - B. Němcové
|
4. 9. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Vestec
|
ÚPO Vestec
|
16. 1. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
změna č. 4 ÚP Dobruška
|
30. 4. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Božanov
|
změna č.1 ÚP Božanov
|
18. 7. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Milovice u Hořic
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
ÚS Trutnov - p.p.č. 776/1 - Horní Staré Město (Z19 Horní Staré Město)
|
7. 2. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Bystré
|
změna č. 2 ÚPSÚ Bystré
|
18. 8. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Liberk
|
ÚP Liberk
|
21. 2. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Sovětice
|
ÚP Sovětice
|
31. 3. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Březina
|
změny č. 1 ÚPSÚ Březina
|
25. 5. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Mokrovousy
|
ÚS Mokrovousy - lokalita č. 5 - Změna 04/2021
|
20. 9. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
ÚS Třebechovice pod Orebem - lokalita T6p
|
9. 9. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Kobylice
|
ÚPO Kobylice
|
26. 2. 2003
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnov nad Kněžnou
|
změna č. 15 ÚPO Rychnov nad Kněžnou
|
24. 9. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Libošovice
|
ÚPO Libošovice
|
11. 11. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Staré Místo
|
změna č. 2 ÚPO Staré Místo
|
24. 9. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
Územní studie Chlumec nad Cidlinou - lokalita R1 (za BENZINOU)
|
19. 8. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Polom
|
ÚPO Polom
|
18. 11. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Žďárky
|
ÚP Žďárky
|
13. 12. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Kosičky
|
ÚPO Kosičky
|
8. 6. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Říkov
|
změna č. 5 ÚPO Říkov
|
14. 7. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Bydžov
|
změna č. 2 ÚP Nový Bydžov
|
13. 5. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Vitiněves
|
ÚPO Vitiněves
|
28. 10. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Choustníkovo Hradiště
|
změna č. 1 ÚP Choustníkovo Hradiště
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Praskačka
|
ÚS zastavitelné plochy Z8 v k.ú. Praskačka
|
3. 3. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Židovice
|
ÚP Židovice
|
17. 5. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 81
|
26. 4. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Očelice
|
ÚPO Očelice
|
30. 10. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrbice
|
ÚPSÚ Vrbice, Stříbrnice
|
12. 12. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
Albrechtice nad Orlicí
|
ÚP Albrechtice nad Orlicí
|
25. 1. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Radechová
|
změna č. 2 ÚPSÚ Dolní Radechová
|
20. 8. 2003
|
|
|
|
|
|
|
|
Nahořany
|
ÚS budoucího využití lokality Poloostrova Rozkoš
|
3. 2. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Třtěnice
|
ÚP Třtěnice
|
13. 9. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Černilov
|
ÚS Černilov - plochy přestavby P3a, P3b - část zastavitelné plochy Z62b, část zastavěného území na ppč. 4327 a 207/2, z roku 2024
|
28. 2. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Libuň
|
ÚPSÚ Libuň - změny III.
|
18. 2. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Stračov
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|