Třebechovice pod Orebem
|
ÚS Třebechovice pod Orebem - lokalita T13
|
11. 1. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 91
|
26. 4. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
ÚS Chlumec nad Cidlinou - lokalita X1 (Palackého, U Olešnice)
|
6. 8. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Police nad Metují
|
změna č. 3 ÚP Police nad Metují
|
19. 4. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Praskačka
|
ÚS lokality Z8 Praskačka
|
21. 9. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Žernov
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Benátky
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Obědovice
|
ÚS Obědovice, zastavitelná plocha Z8
|
27. 9. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Červená Třemešná
|
ÚPO Červená Třemešná
|
14. 1. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Nahořany
|
změna č. 1 ÚP Nahořany
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Třesovice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 143
|
29. 4. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Stěžery
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
ÚS Náchod - lokalita Z11/sm územního plánu Náchod
|
15. 6. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Úbislavice
|
ÚPSÚ Úbislavice - změna č. III.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sedloňov
|
ÚS veřejného prostranství Sedloňov - lokality Z18, Z19, Z86 a Z88, k.ú. Sedloňov
|
20. 12. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 198
|
26. 1. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Lískovice
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Dvůr Králové nad Labem
|
ÚS prověření dopravního napojení města Dvůr Králové nad Labem na dálnici D11
|
29. 12. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Olešnice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrchlabí
|
ÚS Obytný soubor Berlín-Jižní svah
|
16. 3. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Přepychy
|
ÚS Přepychy - lokality Z1 a Z26
|
20. 4. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Orlické Záhoří
|
ÚS návsi obce Orlické Záhoří
|
9. 9. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Nechanice
|
ÚS Staré Nechanice, plocha A-Z6., A-Z7, A-Z8, A-P1 (2021)
|
4. 8. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Borohrádek
|
RP Borohrádek sever - Pod Pilou
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 257
|
5. 3. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Lochenice
|
ÚS Lochenice - lokalita Z1, Z2 a P1
|
19. 2. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Val
|
změna č. 1 ÚP Val
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
Územní studie - lokalita Aldis
|
27. 3. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeníkovice
|
změna č. 1 ÚPSÚ Jeníkovice
|
19. 12. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
Šestajovice
|
změna č. 1 ÚP Šestajovice
|
25. 10. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Horní Maršov
|
ÚPSÚ Horní Maršov
|
29. 11. 1995
|
|
|
|
|
|
|
|
Lánov
|
ÚS veřejného prostranství Centra obce Lánov
|
26. 9. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Slavoňov
|
změna č. 1 ÚP Slavoňov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Otovice
|
změna č. 1 ÚP Otovice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
RP Jičín - Nové Město sever
|
24. 1. 1995
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoká nad Labem
|
ÚS lokality Z16 Vysoká nad Labem
|
17. 5. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Paka
|
změny a doplňky č. 1 ÚPSÚ Nová Paka
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Broumov
|
změna č. 10 ÚP Broumov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Valdice
|
ÚPSÚ Jičín, Holín, Valdice, Čejkovice
|
1. 6. 1995
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoký Újezd
|
ÚPSÚ Vysoký Újezd
|
12. 7. 1995
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Paka
|
ÚS revitalizace centra města Nová Paka - Masarykovo náměstí
|
1. 11. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
změna č. 1 ÚPM Trutnov
|
13. 11. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořiněves
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Bukovice
|
ÚPO Bukovice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sobotka
|
ÚPSÚ Spyšova
|
1. 6. 1996
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobřenice
|
ÚP Dobřenice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kacákova Lhota
|
změna č. 1 ÚPSÚ Kacákova Lhota
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rybná nad Zdobnicí
|
změna č. 1 ÚPSÚ Rybná nad Zdobnicí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚP Nové Město nad Metují
|
20. 4. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|