Pecka
|
změna č. 1 ÚP Pecka
|
5. 12. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoké Veselí
|
ÚS Vysoké Veselí - lokalita Z1
|
25. 6. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Paka
|
ÚS Zástavba rodinných domů - Nová Paka - Vlkov
|
1. 3. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Vamberk
|
ÚS Vamberk - zastavitelná plocha Brd2 (dle ÚP), Vamberk
|
7. 11. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
ÚS lokalita U Milety Hradec Králové
|
19. 12. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Deštné v Orlických horách
|
ÚPSÚ Deštné v Orl. horách
|
27. 6. 1996
|
|
|
|
|
|
|
|
Zachrašťany
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
změna č. 3 ÚP Špindlerův Mlýn
|
12. 4. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Velká Jesenice
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Lázně Bělohrad
|
ÚS Lázně Bělohrad - Tyršova
|
2. 1. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Sněžné
|
ÚP Sněžné
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hvozdnice
|
ÚS Hvozdnice - lokalita Z13b
|
21. 3. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Velký Třebešov
|
změna č. 2 ÚP Velký Třebešov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
ÚS veřejného prostranství Dobruška - lokalita Z2.15, k.ú. Dobruška
|
5. 9. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 164-2
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Bydžov
|
změna č. 1 ÚPSÚ Nový Bydžov
|
23. 6. 1994
|
|
|
|
|
|
|
|
Libčany
|
ÚS Libčany - Želí
|
11. 2. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Solnice
|
ÚS pro zastavitelnou plochu Z1-1 a plochu přestavby P1-2, Solnice - ZRUŠENA k 24.10.2023
|
30. 11. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Broumov
|
ÚS veřejných prostranství "Ulice V Kopečku a Malé náměstí v Broumově"
|
16. 12. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
změna č. 1 ÚP Třebechovice pod Orebem
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klamoš
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Choteč
|
ÚP Choteč
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Prasek
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Obědovice
|
ÚS Obědovice - rodinné domy na pozemku 326/1, 326/2. 326/3, 326/9
|
2. 3. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Voděrady
|
změna č. 3 ÚP Voděrady
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Přím
|
ÚS Dolní Přím - lokalita Zp1, Zp2
|
18. 7. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 113
|
19. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Černilov
|
ÚS Černilov - zastavitelná plocha Z10a, Z10b, Z10c, Z10d, Z10e (US3)
|
8. 9. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrchlabí
|
změna č. 15 ÚP Vrchlabí
|
25. 5. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Stěžery
|
ÚP Stěžery
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
změna č. 4 ÚP Náchod
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sedloňov
|
ÚS veřejného prostranství Sedloňov - lokality Z2, k.ú. Sedloňov
|
5. 9. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Černý Důl
|
ÚPSÚ Dolní Dvůr, Černý Důl, Strážné
|
4. 1. 1984
|
|
|
|
|
|
|
|
Lískovice
|
ÚPO Lískovice
|
22. 5. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Sendražice
|
ÚS Sendražice - lokalita Z7
|
27. 7. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 117
|
19. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 186
|
31. 3. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Dvůr Králové nad Labem
|
ÚS využití území mezi Alešovou ulicí a vlečkou ve Dvoře Králové nad Labem včetně prověření souvisejících vazeb odpovídající veřejné infrastruktury
|
18. 6. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Nechanice
|
změna č. 1 ÚS Nechanice - Za školou I.
|
21. 10. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Červený Kostelec
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Běleč nad Orlicí
|
ÚS zuastavitelné plochy Z2a a Z10 Běleč nad Orlicí
|
5. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Nevratice
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Val
|
ÚPO Val a Chlístov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kunčice nad Labem
|
ÚPO Kunčice nad Labem
|
19. 4. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Šestajovice
|
ÚPO Šestajovice
|
13. 2. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Javornice
|
ÚS Javornice - zastavitelné plochy Z23, Z25, Z26 a Z53 - ukončena
|
28. 5. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Lánov
|
ÚS veřejných prostranství v ORP Vrchlabí, lokalita U sportovního areálu v Lánově
|
26. 2. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 159
|
28. 6. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Ostružno
|
ÚS Ostružno, lokalita Z4
|
22. 2. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoká nad Labem
|
UrbS obce Vysoká nad Labem
|
4. 12. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|