Broumov
|
ÚS veřejných prostranství "Ulice V Kopečku a Malé náměstí v Broumově"
|
16. 12. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Lhota pod Libčany
|
změna č. 4 ÚPSÚ Lhota pod Libčany - pokračování na základě zrušené zm. č. 4
|
11. 2. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Sněžné
|
ÚP Sněžné (2019)
|
20. 12. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Jílovice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Rtyně v Podkrkonoší
|
ÚP Rtyně v Podkrkonoší
|
19. 9. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Hvozdnice
|
ÚS Hvozdnice - lokalita Z13a
|
3. 4. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Podhradí
|
změna č. 1 ÚPO Podhradí - Hlásná Lhota - Vokšice
|
9. 11. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Zdelov
|
změna č. 2 ÚPO Zdelov
|
5. 4. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořice
|
změna č. 2 ÚP Hořice
|
26. 6. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS Vrchoviny - území S3
|
25. 8. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Velký Třebešov
|
změna č. 1 ÚP Velký Třebešov
|
12. 12. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
ÚS veřejného prostranství Dobruška - lokality Z3.1 a Z3.2, k.ú. Domašín u Dobrušky
|
20. 12. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Miletín
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Žďár nad Orlicí
|
ÚP Žďár nad Orlicí
|
16. 12. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
změna č. 1 ÚP Trutnov
|
25. 6. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Adršpach
|
změna č. 2 ÚP Adršpach
|
8. 8. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Libčany
|
změna č. 1 ÚP Libčany
|
25. 6. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Vítězná
|
změna č. 1 ÚPO Vítězná
|
19. 10. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolany
|
ÚP Dolany
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Solnice
|
ÚS pro zastavitelnou plochu Z1-10 a plochu přestavby P1-3, Solnice
|
1. 12. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Mokré
|
změna č. 1 ÚP Mokré
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klamoš
|
změna č. 1 ÚP Klamoš
|
17. 3. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
ÚS lokality Pitrova, Třebechovice pod Orebem
|
27. 2. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Bartošovice v Orlických horách
|
ÚPSÚ Bartošovice v Orl. h.
|
2. 6. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnov nad Kněžnou
|
změna č. 10 ÚPO Rychnov nad Kněžnou
|
15. 12. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Častolovice
|
ÚS změna trasy regionálního biokoridoru RK800
|
31. 10. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Libňatov
|
změna č. 2 ÚP Libňatov
|
20. 12. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
ÚS lokality Z19, Z20a, Z20b - jižně od Palackého ulice
|
18. 12. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Staré Hrady
|
ÚPSÚ Libáň a Staré Hrady
|
23. 2. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Police nad Metují
|
změna č. 1 ÚP Police nad Metují
|
27. 1. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Kosice
|
změny č. 1 ÚPSÚ Kosice
|
20. 8. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Žďár nad Orlicí
|
ÚS lokalita Z6a, Z21 Žďár nad Orlicí
|
14. 6. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Říčky v Orlických horách
|
změna č. 1 ÚP Říčky v Orlických horách
|
27. 11. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Chotěvice
|
ÚPO Chotěvice
|
25. 3. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Praskačka
|
ÚP Praskačka
|
18. 11. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Žernov
|
změna č. 2 ÚP Žernov
|
21. 6. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 41
|
30. 11. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Obědovice
|
ÚP Obědovice
|
6. 3. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Voděrady
|
změna č. 1 ÚP Voděrady
|
30. 9. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Přím
|
změna č. 1 ÚP Dolní Přím
|
20. 11. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Nahořany
|
RP Poloostrov Rozkoš,část Nahořany
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Třesovice
|
ÚP Třesovice
|
26. 5. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Olešnice
|
změna č. 1 ÚP Olešnice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Černilov
|
ÚS 12 RD Na Malé Straně v Černilově
|
12. 12. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Libřice
|
ÚP Libřice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrchlabí
|
změna č. 16 ÚP Vrchlabí
|
25. 5. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Dřevěnice
|
změna č. 4 ÚPSÚ Dřevěnice
|
9. 12. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Stěžery
|
ÚS Stěžery - lokality 1.2 (Z27a-d) a 2 (Z28a-e)
|
25. 8. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
ÚS veřejného prostranství "Nad nemocnicí" (lokalita Z21/n, Z9/sm a P13/n + koridor ZDk4 Územního plánu Náchod)
|
23. 1. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Běleč nad Orlicí
|
ÚS zuastavitelné plochy Z2a a Z10 Běleč nad Orlicí
|
5. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|