Stěžery
|
ÚP Stěžery
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
změna č. 4 ÚP Náchod
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
ÚP Hradec Králové
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Holovousy
|
ÚP Holovousy
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rašín
|
ÚP Rašín
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Malá Úpa
|
ÚP Malá Úpa
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobřany
|
změna č. 2 ÚP Dobřany
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
změna č. 3 RP Městské památkové rezervace Nové Město nad Metují
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Podhradí
|
změna č. 2 ÚP Podhradí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Liberk
|
ÚS Zastavitelná plocha Z15, Liberk
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Říkov
|
ÚP Říkov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Choustníkovo Hradiště
|
změna č. 1 ÚP Choustníkovo Hradiště (2022)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vitiněves
|
změna č. 1 ÚPO Vitiněves
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Černožice
|
změna č. 1 ÚP Černožice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lišice
|
ÚP Lišice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jaroměř
|
změna č. 4 ÚP Jaroměř
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrchlabí
|
změna č. 14 ÚP Vrchlabí (ukončeno samotatné pořízení, sloučeno do zm. 15)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kvasiny
|
měna č. 2 ÚP Kvasiny
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
změna č. 5 ÚPSÚ Špindlerův Mlýn
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pilníkov
|
změna č. 3 ÚPSÚ Pilníkov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Maršov u Úpice
|
změna č. 1 ÚP Maršov u Úpice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
změna č. 7 ÚP Nové Město nad Metují
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
změna č. 1 RP Městské památkové zóny Trutnov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kostelec nad Orlicí
|
změna č. 5 ÚP Kostelec nad Orlicí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Doudleby nad Orlicí
|
změna č. 2a ÚP Doudleby nad Orlicí - samostatné pořízení ukončeno, sloučeno do ZM2
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Hrádek
|
změna č. 1 ÚP Nový Hrádek
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vlčkovice v Podkrkonoší
|
změna č. 1 ÚP Vlčkovice v Podkrkonoší
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bílsko u Hořic
|
změna č. 1 ÚP Bílsko u Hořic
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Týniště nad Orlicí
|
změna č. 2 ÚPO Týniště nad Orlicí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Janské Lázně
|
změna č. 3 ÚP Janské Lázně
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vršovka
|
změna č. 2 ÚP Vršovka
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nepolisy
|
změna č. 1 ÚPO Nepolisy - Zadražany - Luková
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 195-1
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Bydžov
|
změna č. 5 ÚPSÚ Nový Bydžov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 199
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Brada-Rybníček
|
změna č. 2 ÚPO Brada - Rybníček
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pěčín
|
ÚP Pěčín
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořice
|
změna č. 8 ÚPSÚ Hořice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Velké Petrovice
|
změna č. 1 ÚP Velké Petrovice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Soběraz
|
ÚP Soběraz
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Podbřezí
|
změna č. 4 ÚPSÚ Podbřezí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Záměl
|
změna č. 2 ÚPSÚ Záměl
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rudník
|
změna č. 1 ÚPO Rudník
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Choustníkovo Hradiště
|
změna č. 1 ÚP Choustníkovo Hradiště
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kounov
|
ÚP Kounov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Habřina
|
ÚP Habřina
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jaroměř
|
změna č. 3 ÚP Jaroměř
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Úbislavice
|
změna č. 4 ÚP Úbislavice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Synkov-Slemeno
|
změna č. 2 ÚP Synkov-Slemeno
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
změna č. 2 ÚPSÚ Špindlerův Mlýn
|
|
|
|
|
|
|
|
|