Žďár nad Orlicí
|
změna č. 1 ÚP Žďár nad Orlicí
|
8. 3. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Říkov
|
změna č. 5 ÚPO Říkov
|
14. 7. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Bydžov
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Choustníkovo Hradiště
|
ZÚ Choustníkovo Hradiště
|
2. 4. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Vítězná
|
změna č. 3 ÚPO Vítězná
|
17. 10. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Mostek
|
ÚPO Mostek
|
17. 4. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Žernov
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Bezděkov nad Metují
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Očelice
|
ÚP Očelice
|
30. 11. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Voděrady
|
změna č. 2 ÚP Voděrady
|
15. 9. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
ÚPSÚ Náchod
|
7. 9. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Třtěnice
|
ÚPO Třtěnice
|
18. 10. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 183
|
17. 6. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Libuň
|
ÚPSÚ Libuň - změny IV.
|
15. 2. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Stračov
|
ÚP Stračov
|
5. 10. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Dvůr Králové nad Labem
|
Změna č. 4 ÚPM Dvůr Králové nad Labem
|
20. 12. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Semechnice
|
změna č. 2 ÚPSÚ Semechnice
|
20. 10. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 164-1
|
22. 6. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Červený Kostelec
|
změna č. 4 ÚPO Červený Kostelec
|
16. 12. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Janov
|
změna č. 1 ÚPO Janov
|
17. 9. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Provodov-Šonov
|
ÚS krajiny SO ORP Nové Město nad Metují
|
22. 10. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Krchleby
|
ÚPO Chleny a Krchleby
|
16. 12. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Boháňka
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Skalice
|
ÚS Skalice - lokalita Zs3 včetně Ps1
|
22. 4. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Olešnice v Orlických horách
|
změna č. 3 ÚPSÚ Olešnice v Orlických horách
|
7. 9. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Česká Skalice
|
změny č. 3 ÚPO Česká Skalice
|
10. 12. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Jaroměř
|
změna č. 1 ÚP Jaroměř
|
16. 7. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Přibyslav
|
ÚPSÚ Přibyslav
|
7. 1. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Bohuslavice
|
ÚS veřejných prostranství Bohuslavice - lokalita 3 (u zdravotního střediska)
|
17. 12. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Úbislavice
|
ÚPSÚ Úbislavice - změna č. IV.
|
29. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Osek
|
ÚP Osek
|
13. 4. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Litíč
|
ÚP Litíč (2008)
|
11. 6. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Všestary
|
změna č. 6 ÚPO Všestary
|
25. 2. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Nechanice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
ÚS Rodinné domy - Pod Vodárnou
|
11. 10. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Lovčice
|
změna č. 2 ÚPO Lovčice
|
13. 7. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Synkov-Slemeno
|
ÚP Synkov - Slemeno
|
18. 3. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Holohlavy
|
ÚPSÚ Smiřice-Holohlavy-Černožice
|
23. 6. 1994
|
|
|
|
|
|
|
|
Slatina nad Zdobnicí
|
změna č. 2 ÚP Slatina nad Zdobnicí
|
8. 6. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
ÚS veřejných prostranství - lokalita Aldis 2020
|
16. 7. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Čistěves
|
ÚPO Čistěves
|
26. 3. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeřice
|
ÚPO Jeřice, Dolní Černůtky
|
2. 10. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Radim
|
změna č. 2 ÚPSÚ Radim
|
22. 9. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Horní Maršov
|
změna č. 1 ÚP Horní Maršov
|
21. 9. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Borovnice
|
ÚPO Borovnice
|
6. 10. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Slavoňov
|
ÚS AKTUALIZACE Č. 2 pro navazující plochy výrobní (zastavitelná plocha Z16)
|
11. 7. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Pec pod Sněžkou
|
ÚP Pec pod Sněžkou
|
13. 12. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Divec
|
ÚS Divec - lokalita Sever
|
21. 2. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Rohoznice
|
ÚPSÚ Miletín a Rohoznice
|
4. 6. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|