Kramolna
|
ÚPO Kramolna
|
3. 10. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Předměřice nad Labem
|
ÚS Předměřice nad Labem lokalita Z10
|
23. 2. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Opočno
|
ÚS zastavitelné plochy Zb4 ÚP Opočno
|
12. 12. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Všestary
|
ÚS Všestary - lokalita V-Z7, V-Z8, KMK2 (2021)
|
5. 8. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Kuks
|
ÚP Kuks
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Úpice
|
změna č. 2 ÚP Úpice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Syrovátka
|
ÚS Syrovátka - Pod cukrovarem - lokalita Z1 a Z5 -
|
18. 11. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Pšánky
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Kyje
|
ÚS Kyje u Jičína - lokality Z1a), b), a c)
|
15. 3. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 249
|
21. 9. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Slavětín nad Metují
|
ÚS krajiny SO ORP Nové Město nad Metují
|
22. 10. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Ostroměř
|
změna č. 2 ÚPO Ostroměř
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
ÚPSÚ Jičín, Holín, Valdice, Čejkovice
|
1. 6. 1995
|
|
|
|
|
|
|
|
Všestary
|
ÚS Všestary, lokalita BZ, aktualizace 2022
|
23. 2. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
RP Hořická
|
20. 12. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Pecka
|
ÚS krajiny SO ORP Nová Paka
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoká Srbská
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Paka
|
ÚS U5 - průmyslová zóna a plochy pro bydlení Kumburský Újezd
|
26. 6. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Vamberk
|
změna č. 2 ÚPSÚ Vamberk
|
28. 5. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Machov
|
změna č. 3 ÚP Machov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
změna č. 1 ÚP Špindlerův Mlýn
|
12. 4. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Velká Jesenice
|
ÚPO Velká Jesenice
|
31. 10. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
RP Jičín - lokalita autobusového nádraží
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Smržov
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Jinolice
|
změny I. ÚPSÚ Jinolice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hvozdnice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Podhradí
|
změna č. 1 ÚPO Podhradí - Hlásná Lhota - Vokšice
|
9. 11. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS Vrchoviny - území S3
|
25. 8. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Miletín
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
ÚS 1 zastavitelná plocha Z87 (Bojiště u Trutnova)
|
16. 2. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Libčany
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Solnice
|
ÚS pro zastavitelné plochy Z1-3, Z1-4, Z1-5 a Z1-6, Solnice
|
30. 11. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Mokré
|
změna č. 1 ÚP Mokré
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klášterská Lhota
|
změna č. 1 ÚP Klášterská Lhota
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Libníkovice
|
ÚPO Libníkovice
|
31. 10. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
Územní studie Chlumec nad Cidlinou - lokalita X5 (U lesa)
|
6. 8. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Police nad Metují
|
změna č. 1 ÚP Police nad Metují
|
27. 1. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Bydžov
|
změna č. 3 ÚPSÚ Nový Bydžov
|
29. 3. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Žernov
|
změna č. 1 ÚPO Žernov
|
27. 6. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Nahořany
|
RP Poloostrov Rozkoš,část Nahořany
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebnouševes
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Libřice
|
ÚP Libřice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stěžery
|
ÚS U lesa - Stěžírky, lokalita 31
|
6. 12. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Sedloňov
|
ÚS veřejného prostranství Sedloňov - lokality Z2, k.ú. Sedloňov
|
5. 9. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Jahodov
|
ÚS Jahodov - lokalita Z1
|
8. 12. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Sendražice
|
ÚS Sendražice - lokalita Z7
|
27. 7. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrchlabí
|
změna č. 10 ÚP Vrchlabí
|
15. 12. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
ÚS Náchod - lokalita Z11/sm územního plánu Náchod
|
15. 6. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Týniště nad Orlicí
|
ÚS Křivice - lokalita Z79/SV
|
29. 6. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Orlické Záhoří
|
změna č. 1 ÚP Orlické Záhoří
|
|
|
|
|
|
|
|
|