Bolehošť
|
změna č. 2 ÚP Bolehošť
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jetřichov
|
změna č. 1 ÚP Jetřichov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Borovnice
|
ÚP Borovnice (ORP Kostelec nad Orlicí) - nový
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 168
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bartošovice v Orlických horách
|
změna č. 3 ÚPSÚ Bartošovice v Orl. horách
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Čermná
|
ÚP Čermná
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
změna č. 4 ÚP Náchod
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Olešnice
|
změna č. 1 ÚP Olešnice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Urbanice
|
ÚP Urbanice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
US Farářství v Hradci Králové
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Malá Úpa
|
ÚP Malá Úpa
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Březina
|
změna č. 1 ÚP Březina
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hronov
|
ÚP Hronov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořice
|
změna č. 11 ÚPSÚ Hořice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rudník
|
změna č. 1 ÚPO Rudník
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
změna č. 3 RP Městské památkové rezervace Nové Město nad Metují
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Podhradí
|
změna č. 2 ÚP Podhradí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zdelov
|
ÚP Zdelov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Liberk
|
ÚS Zastavitelná plocha Z3, Liberk
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 314
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bernartice
|
změna č. 1 ÚP Bernartice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kovač
|
změna č. 1 ÚPO Kovač
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lišice
|
ÚP Lišice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Suchovršice
|
změna č. 1UP Suchovršice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Úlibice
|
změna č. 2 ÚPO Úlibice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kvasiny
|
ÚS Kvasiny - zastavitelná plocha Z1-5 (dle ÚP), Kvasiny - ukončena
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Borová
|
změna č. 2 ÚPO Borová
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lázně Bělohrad
|
změna č. 4 ÚPO Lázně Bělohrad
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
změna č. 3 ÚP Jičín
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Valdice
|
změna č. 3 ÚPSÚ Valdice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Čestice
|
změna č. 1 ÚP Čestice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pilníkov
|
změna č. 3 ÚPSÚ Pilníkov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Horní Maršov
|
změna č. 1 ÚPSÚ Horní Maršov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
změna č. 2 ÚPSÚ Špindlerův Mlýn
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Borová
|
změna č. 3 ÚPO Borová
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Maršov u Úpice
|
ZÚ Obce Maršov u Úpice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lhota pod Hořičkami
|
ÚP Lhota pod Hořičkami
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
změna č. 7 ÚP Nové Město nad Metují
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bukovice
|
změna č. 2 ÚP Bukovice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vestec
|
ÚP Vestec
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Cerekvice nad Bystřicí
|
ÚP Cerekvice nad Bystřicí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kopidlno
|
změna č. 3 ÚPSÚ Kopidlno
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Cholenice
|
ÚPO Cholenice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Hrádek
|
změna č. 1 ÚP Nový Hrádek
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Chvaleč
|
změna č. 2 ÚPO Chvaleč
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vitiněves
|
ÚP Vitiněves
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Olešnice
|
ZÚ Dolní Olešnice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Černý Důl
|
změna č. 4 ÚPO Černý Důl
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sukorady
|
ÚP Sukorady (2023)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nepolisy
|
změna č. 1 ÚPO Nepolisy - Zadražany - Luková
|
|
|
|
|
|
|
|
|