Sendražice
|
ÚS2 Sendražice, zastavitelná plocha Z11 (2023)
|
27. 3. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Červený Kostelec
|
Územní studie US23 Červený Kostelec lokality O-BV-10
|
23. 3. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Janské Lázně
|
změna č. 4 ÚP Janské Lázně
|
15. 10. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Předměřice nad Labem
|
ÚS Předměřice nad Labem - lokalita Z4 - změma 04/2020
|
14. 7. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Vřesník
|
změna č. 1 ÚPSÚ Vřesník
|
5. 6. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Nechanice
|
změna č. 4 ÚPSÚ Nechanice
|
30. 3. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 243
|
12. 10. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Výrava
|
změna č. 1 ÚP Výrava
|
20. 2. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Nepolisy
|
ÚS Ulice U chlumeckých hranice - Nepolisy
|
28. 1. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Kuks
|
ÚS Kuks - zastavitelná plocha Z2 (2021)
|
26. 5. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Urbanice
|
ÚP Urbanice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 3 RP Kopec sv. Jana - ZRUŠENO
|
28. 6. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Puchlovice
|
ÚP Puchlovice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Holovousy
|
změny II. ÚPSÚ Holovousy
|
12. 12. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Deštné v Orlických horách
|
změna č. 3 ÚP Deštné v Orlických horách
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
ÚPSÚ Jičín, Holín, Valdice, Čejkovice
|
1. 6. 1995
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysokov
|
změna č. 1 ÚPO Vysokov
|
19. 7. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Machov
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
ÚS Špindlerův Mlýn - technická zóna
|
5. 11. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
RP Jičín - lokalita autobusového nádraží
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Trnov
|
změna č. 2 ÚPO Trnov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lhota pod Libčany
|
ÚS lokality č. 19 a 56 Lhota pod Libčany
|
7. 11. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Hrádek
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Písek
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
změna č. 5 ÚP Dobruška
|
29. 3. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Jinolice
|
změny I. ÚPSÚ Jinolice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rtyně v Podkrkonoší
|
ÚS zastavitelné plochy Z17 Rtyně v Podkrkonoší
|
21. 12. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Bystré
|
ÚS - lokalita II/6, k.ú. Bystré v Orlických horách
|
22. 4. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Podhradí
|
ÚPSÚ Jičín, Holín, Valdice, Čejkovice
|
1. 6. 1995
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Brusnice
|
ZÚ Dolní Brusnice
|
9. 5. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS Javůrky
|
4. 4. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Čermná nad Orlicí
|
ÚP Čermná nad Orlicí - nedokončen
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 307
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Libčany
|
ÚS Libčany - lokalita č. 18
|
23. 2. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Klášterská Lhota
|
změna č. 1 ÚP Klášterská Lhota
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
ÚS Třebechovice pod Orebem, lokality T40 a T41
|
27. 9. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 91
|
26. 4. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
ÚS Chlumec nad Cidlinou - lokalita X1 (Palackého, U Olešnice)
|
6. 8. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Police nad Metují
|
změna č. 3 ÚP Police nad Metují
|
19. 4. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Praskačka
|
ÚS lokality Z8 Praskačka
|
21. 9. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Benátky
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Obědovice
|
ÚS Obědovice, zastavitelná plocha Z8
|
27. 9. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Červená Třemešná
|
ÚPO Červená Třemešná
|
14. 1. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Nahořany
|
změna č. 1 ÚP Nahořany
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 143
|
29. 4. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
ÚS Náchod - lokalita Z11/sm územního plánu Náchod
|
15. 6. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Úbislavice
|
ÚPSÚ Úbislavice - změna č. I.
|
26. 6. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 198
|
26. 1. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Lískovice
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Studnice
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|