Rybná nad Zdobnicí
|
ÚS veřejných prostranství v Rybné nad Zdobnicí
|
29. 1. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Bačetín
|
změna č. 1 ÚP Bačetín
|
16. 12. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
změna č. 7 ÚP Nové Město nad Metují
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Častolovice
|
ÚPSÚ Častolovice
|
4. 8. 1994
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
ÚPO Chlumec nad Cidlinou
|
31. 3. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Velké Poříčí
|
změna č. 1 ÚP Velké Poříčí
|
22. 9. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Pohoří
|
ÚPSÚ Pohoří
|
17. 8. 1994
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
RP Městské památkové zóny Trutnov
|
17. 12. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS veřejných prostranství Nové Město nad Metují - Bořetín - Klosova ul.
|
29. 11. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Libáň
|
ÚP Libáň
|
26. 10. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Vidochov
|
ÚPO Vidochov - změny I.
|
27. 6. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Mladějov
|
změna č. 1 ÚPO Mladějov
|
7. 12. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
změna č. 1 RP Trutnov - Nové Dvory
|
11. 12. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 13
|
21. 9. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Liberk
|
ÚS Zastavitelná plocha Z21 a Z-P59, Liberk
|
30. 1. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Stará Paka
|
změna č. 2 ÚPO Stará Paka
|
15. 11. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Přím
|
změna č. 1 ÚPO Dolní Přím
|
19. 5. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Kopidlno
|
ÚPSÚ Kopidlno
|
21. 8. 1996
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnov nad Kněžnou
|
změna č. 3 ÚP Rychnov nad Kněžnou
|
21. 10. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 108
|
28. 3. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Černilov
|
Změna č. 1 ÚPSÚ Černilov
|
11. 12. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
změna č. 4 ÚP Chlumec nad Cidlinou
|
11. 1. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Potštejn
|
změna č. 2 ÚPO Potštejn
|
27. 6. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Doudleby nad Orlicí
|
změna č. 2a ÚP Doudleby nad Orlicí - samostatné pořízení ukončeno, sloučeno do ZM2
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kostelec nad Orlicí
|
změna č. 5 ÚP Kostelec nad Orlicí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Železnice
|
změna III. ÚPSÚ Železnice
|
17. 12. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Běleč nad Orlicí
|
Změna č. 2 ÚPSÚ Běleč nad Orlicí
|
7. 8. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Sadová
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Černý Důl
|
změna č. 3 ÚPO Černý Důl
|
26. 10. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Chvaleč
|
ÚPO Chvaleč
|
11. 5. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Vlčice
|
změna č. 1 ÚPO Vlčice
|
13. 10. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Prosečné
|
ÚP Prosečné
|
18. 9. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Myštěves
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebihošť
|
ÚPO Třebihošť
|
24. 5. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Ohnišov
|
změna č. 3 ÚPSÚ Ohnišov
|
13. 4. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrbice
|
změna č. 1 ÚP Vrbice
|
4. 10. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Starý Bydžov
|
ÚPO Starý Bydžov
|
17. 5. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
změna č. 4 ÚPSÚ Náchod
|
15. 6. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Týniště nad Orlicí
|
ÚPSÚ Týniště nad Orlicí
|
16. 3. 1992
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 165
|
21. 10. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Lično
|
změna č. 2 ÚPO Lično
|
29. 7. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Strážné
|
změna č. 4A ÚP Strážné
|
16. 6. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Dvůr Králové nad Labem
|
ÚP Dvůr Králové nad Labem
|
5. 9. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Králova Lhota
|
ÚPO Králova Lhota
|
10. 8. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Sendražice
|
změna č. 2 ÚPO Sendražice
|
23. 3. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 226
|
21. 9. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Červený Kostelec
|
ÚS 17 Červený Kostelec - lokality L-SM-02 Lhota za Červeným Kostelcem
|
7. 1. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Předměřice nad Labem
|
ÚS Předměřice nad Labem - lokalita Z5
|
19. 12. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Heřmanice
|
ÚP Heřmanice
|
28. 4. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Boharyně
|
ÚS Boharyně - Trnava (X5), přestavbová plocha P5
|
8. 7. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|