Pilníkov
|
změna č. 2 ÚP Pilníkov
|
26. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Zábrodí
|
změna č. 3 ÚPO Zábrodí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Horní Maršov
|
ÚS strategie rozvoje obce Horní Maršov
|
29. 11. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Teplice nad Metují
|
změna č. 2 ÚP Teplice nad Metují
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Podhorní Újezd a Vojice
|
ÚP Podhorní Újezd a Vojice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zámostí-Blata
|
ÚPSÚ Zámostí-Blata změny a doplňky 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kbelnice
|
ÚP Kbelnice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
změna č. 5 ÚP Trutnov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vidochov
|
změna č. 1 ÚP Vidochov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
změna č. 1 ÚPSÚ Třebechovice pod Orebem
|
22. 11. 1993
|
|
|
|
|
|
|
|
Liberk
|
ÚP Liberk (nový)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Provodov-Šonov
|
změna č. 4 ÚPSÚ Provodov - Šonov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Librantice
|
ÚS Librantice - Za školou, lokalita č. 3
|
30. 11. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Doudleby nad Orlicí
|
změna č. 2 ÚP Doudleby nad Orlicí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Samšina
|
ÚP Samšina
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lično
|
změna č. 1 ÚP Lično
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Janské Lázně
|
Územní studie ÚS3
|
26. 11. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Předměřice nad Labem
|
ÚS Předměřice nad Labem - lokality Z11
|
14. 12. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Ostroměř
|
změna č. 2 ÚPO Ostroměř
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heřmanice
|
ÚPO Heřmanice
|
25. 6. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Boharyně
|
ÚS Boharyně - lokalita Z12
|
21. 1. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Kuks
|
ÚP Kuks
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lukavice
|
změna č. 1 a úprava ÚPO Lukavice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Javornice
|
změna č. 1 ÚPSÚ Javornice
|
20. 6. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Bolehošť
|
změna č. 2 ÚP Bolehošť
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kyje
|
ÚS Kyje u Jičína - lokality Z1a), b), a c)
|
15. 3. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
RP Podzámčí
|
26. 4. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Pěčín
|
ÚPSÚ Pěčín
|
15. 6. 1995
|
|
|
|
|
|
|
|
Holohlavy
|
změna č. 1 ÚP Holohlavy
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deštné v Orlických horách
|
změna č. 2 ÚPSÚ Deštné v Orlických horách
|
3. 11. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
změna č. 5 ÚP Špindlerův Mlýn
|
7. 11. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Borovnice
|
ÚP Borovnice (ORP Kostelec nad Orlicí) - nový
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 175
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Bydžov
|
změna č. 3 ÚPSÚ Nový Bydžov
|
29. 3. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Solnice
|
ÚS pro zastavitelnou plochu Z1-10 a plochu přestavby P1-3, Solnice
|
1. 12. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Bartošovice v Orlických horách
|
změna č. 3 ÚPSÚ Bartošovice v Orl. horách
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
změna č. 1 ÚP Třebechovice pod Orebem
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Čermná
|
ÚP Čermná
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
ÚS lokalitay Z17a, Z17b, Z62 a Z75 Bejkovka
|
2. 10. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Chotěvice
|
změna č. 2 ÚPO Chotěvice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Praskačka
|
změna č. 3 ÚP Praskačka
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Obědovice
|
změna č. 2 ÚP Obědovice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Běleč nad Orlicí
|
ÚS Běleč n. O. - lokalita 15 - změna č. 1
|
15. 3. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Sedloňov
|
ÚS veřejného prostranství Sedloňov - lokality Z17, k.ú. Sedloňov
|
20. 12. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Olešnice
|
ÚS Olešnice - lokalita Z1b
|
29. 11. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Přepychy
|
změna č. 1 ÚP Přepychy
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Všestary
|
změna č. 1 ÚPO Všestary
|
26. 1. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Lochenice
|
ÚS Lochenice, lokalita Z5 - I. etapa
|
2. 6. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Bohdašín
|
ÚP Bohdašín
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Paka
|
změna č. 4 ÚPSÚ Nová Paka
|
|
|
|
|
|
|
|
|