Dolní Přím
|
změna č. 2 ÚP Dolní Přím
|
13. 11. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Nahořany
|
změna č. 2 ÚPO Nahořany
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebihošť
|
změna č. 1 ÚP Třebihošť
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Černilov
|
ÚS Černilov - lokalita P1a, P1b
|
5. 3. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Librantice
|
ÚS Librantice - lokalita č. 6
|
8. 9. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Kostelec nad Orlicí
|
ÚS Seifertova
|
2. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Sedloňov
|
ÚPSÚ Sedloňov
|
9. 9. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Sendražice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 124
|
19. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Jaroměř
|
změna č. 4 ÚPO Jaroměř
|
4. 3. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrchlabí
|
změna č. 5 ÚP Vrchlabí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Přepychy
|
ÚPSÚ Přepychy
|
13. 5. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 192
|
31. 3. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Vršovka
|
změna č. 2 ÚP Vršovka
|
6. 5. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Bohuslavice
|
změna č. 3 ÚPO Bohuslavice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Račice nad Trotinou
|
ÚPO Račice nad Trotinou
|
14. 4. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 254
|
28. 6. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Slavoňov
|
Změna č. 1 ÚPSÚ Slavoňov
|
25. 9. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Ostroměř
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Rasošky
|
ÚP Rasošky
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hněvčeves
|
změna č. 1 ÚP Hněvčeves
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
UrbS Temešvár - Plačice - Bláhovka
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoké Veselí
|
ÚS Vysoké Veselí - lokalita Z1
|
25. 6. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Holovousy
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Vamberk
|
Územní studie lokality bývalého závodu masny, tvořená plochami Bbd2, Bsm4,Pz1,Brd1, částí rezervy Brd-r1 a okolními plochami dopravní infrastruktury a stabilizovanými plochami z ÚP Vamberk
|
30. 3. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
ÚS Špindlerův Mlýn - technická zóna
|
5. 11. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Podbřezí
|
ÚPSÚ Podbřezí
|
28. 8. 1995
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořice
|
změna č. 8 ÚPSÚ Hořice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
změna č. 2 ÚPSÚ Dobruška
|
14. 11. 1994
|
|
|
|
|
|
|
|
Trnov
|
změna č. 2 ÚPO Trnov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS Javůrky (dodatek č. 3)
|
28. 6. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Velký Třebešov
|
změna č. 2 ÚP Velký Třebešov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobřany
|
změna č. 2 ÚP Dobřany
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kobylice
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
ÚS Chlumec nad Cidlinou - lokality Z25a, Z25b a Z26
|
18. 11. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 317
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Libuň
|
ÚPSÚ Libuň - změny 1999
|
15. 6. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Stěžery
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Kounov
|
ÚP Kounov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Provodov-Šonov
|
změna č. 1 ÚP Provodov-Šonov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Blešno
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 127
|
17. 6. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Skalice
|
ÚS Skalička - jih, lokalita A11, A12a, A12b - UKONČENA MOŽNOST VYUŽITÍ K 30.9.2022
|
11. 2. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Olešnice v Orlických horách
|
ÚPSÚ Olešnice v Orlických horách
|
20. 9. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrchlabí
|
změna č. 15 ÚP Vrchlabí
|
25. 5. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
ÚS Nová Tepna Náchod
|
15. 4. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 177
|
30. 3. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Úbislavice
|
ÚPSÚ Úbislavice - změna č. II.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Červený Kostelec
|
změna č. 1 ÚPO Červený Kostelec
|
24. 5. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Všestary
|
změna č. 1 ÚPO Všestary
|
26. 1. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|