Vestec
|
ÚP Vestec
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sobotka
|
ÚS Sobotka plocha Z6
|
9. 5. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Mladějov
|
změna č. 1 ÚPO Mladějov
|
7. 12. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Kbelnice
|
změny č. 1 ÚPO Kbelnice
|
7. 12. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
změna č. 3 ÚP Trutnov
|
2. 3. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Rybná nad Zdobnicí
|
ÚS zastavitelné plochy Z1 a plochy přestavby P1 kú Rybná nad Zdobnicí
|
28. 8. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 48
|
21. 9. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Liberk
|
ÚS Zastavitelná plocha Z40 a Z41 Liberk - Rampuše
|
23. 11. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Stará Paka
|
změna č. 1 ÚPO Stará Paka
|
3. 2. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Přím
|
ÚS Dolní Přím - lokalita Zp1, Zp2
|
18. 7. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Kopidlno
|
změna č. 1 ÚPSÚ Kopidlno
|
18. 12. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnov nad Kněžnou
|
změna č. 3 ÚP Rychnov nad Kněžnou
|
21. 10. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Černilov
|
ÚS Černilov - zastavitelná plocha Z10a, Z10b, Z10c, Z10d, Z10e (US3)
|
8. 9. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Chomutice
|
ÚPO Chomutice
|
16. 5. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Potštejn
|
změna č. 2 ÚPO Potštejn
|
27. 6. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Železnice
|
ÚPSÚ Železnice - změny 1999
|
30. 11. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Běleč nad Orlicí
|
ÚS zuastavitelné plochy Z2a a Z10 Běleč nad Orlicí
|
5. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Vitiněves
|
ÚP Vitiněves
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Prosečné
|
ÚP Prosečné
|
18. 9. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Myštěves
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Bílý Újezd
|
změna č. 2 ÚP Bílý Újezd
|
10. 3. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebešov
|
ÚPO Třebešov
|
21. 6. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Ohnišov
|
změna č. 3 ÚPSÚ Ohnišov
|
13. 4. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 101
|
19. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrbice
|
ÚP Vrbice (JC)
|
12. 12. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Stárkov
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
změna č. 4 ÚPSÚ Náchod
|
15. 6. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Kostelec nad Orlicí
|
Urbanistická studie zástavby RD Kostelec nad Orlicí - severovýchod
|
26. 6. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Tutleky
|
změna č. 2 ÚP Tutleky
|
8. 9. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Sadová
|
ÚS Sadová - Plocha P4
|
25. 10. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 171
|
31. 3. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Lično
|
změna č. 2 ÚPO Lično
|
29. 7. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Chvalkovice
|
změna č. 1 ÚPO Chvalkovice
|
17. 10. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Strážné
|
změna č. 3 ÚP Strážného
|
21. 4. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Provodov-Šonov
|
ÚPSÚ Provodov - Šonov
|
27. 9. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Dvůr Králové nad Labem
|
změna č. 2 ÚP Dvůr Králové nad Labem
|
4. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Králova Lhota
|
ÚP Králova Lhota
|
30. 4. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Sendražice
|
změna č. 2 ÚPO Sendražice
|
23. 3. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Červený Kostelec
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Janské Lázně
|
Územní studie ÚS3
|
26. 11. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Předměřice nad Labem
|
ÚS Předměřice nad Labem - lokalita Z5
|
19. 12. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Hlušice
|
ÚPO Hlušice
|
21. 10. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Bohdašín
|
změna č. 1 ÚPO Bohdašín
|
12. 6. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Opočno
|
ÚP Opočno
|
14. 3. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
České Meziříčí
|
změna č. 3 ÚPSÚ České Meziříčí
|
5. 12. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Vršce
|
ÚPO Vršce
|
4. 7. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Nechanice
|
ÚPSÚ Nechanice
|
6. 2. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
Borek
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Úbislavice
|
změna č. 3 ÚP Úbislavice
|
6. 3. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Osičky
|
ÚP Osičky
|
28. 5. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|