Mezilečí
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Trnov
|
ÚP Trnov
|
10. 9. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
změna č. 1 ÚP Nové Město nad Metují
|
11. 8. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Velký Vřešťov
|
ÚP Velký Vřešťov
|
18. 12. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Mladé Buky
|
ÚPO Mladé Buky
|
15. 8. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
ÚS Bohuslavice nad Úpou Z92
|
30. 5. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 7
|
29. 10. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Sovětice
|
změna č. 1 ÚPO Sovětice
|
20. 12. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Lochov
|
ÚP Dolní Lochov
|
9. 9. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Kohoutov
|
ZÚ Kohoutov
|
25. 6. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnov nad Kněžnou
|
změna č. 15 ÚPO Rychnov nad Kněžnou
|
24. 9. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 98
|
20. 12. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
ÚS Chlumec nad Cidlinou - lokalita X1 (Palackého, u Olešnice) - r. 2022
|
22. 3. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Staré Místo
|
změna č. 1 ÚPO Staré Místo
|
15. 12. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Polom
|
ÚP Polom
|
1. 11. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Doudleby nad Orlicí
|
změna č. 1 ÚPSÚ Doudleby nad Orlicí
|
22. 2. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Kostelec
|
ÚPO Kostelec
|
8. 12. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Žďár nad Orlicí
|
změna č. 1 ÚP Žďár nad Orlicí
|
8. 3. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Běleč nad Orlicí
|
ÚPSÚ Běleč n. Orlicí
|
12. 10. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Říkov
|
změna č. 5 ÚPO Říkov
|
14. 7. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Bydžov
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Vítězná
|
změna č. 3 ÚPO Vítězná
|
17. 10. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Mostek
|
ÚPO Mostek
|
17. 4. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Žernov
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Bílsko u Hořic
|
ÚPO Bílsko
|
28. 12. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Očelice
|
ÚP Očelice
|
30. 11. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Voděrady
|
změna č. 2 ÚP Voděrady
|
15. 9. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Staré Místo
|
změna č. 2 ÚPO Staré Místo
|
24. 9. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
ÚPSÚ Náchod
|
7. 9. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Třtěnice
|
ÚPO Třtěnice
|
18. 10. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Česká Skalice
|
ÚP Česká Skalice
|
7. 6. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Jaroměř
|
změna č. 2 ÚP Jaroměř
|
27. 7. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrchlabí
|
ÚS Rezidenční zóna na Slunečné, varianta B
|
25. 8. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Bolehošť
|
změna č. 1 ÚPO Bolehošť
|
20. 8. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Osek
|
ÚPSÚ Sobotka, Staňkova Lhota, Osek
|
25. 3. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Všestary
|
změna č. 5 ÚPO Všestary
|
25. 2. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Úlibice
|
ÚPO Úlibice
|
18. 9. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Lovčice
|
změna č. 1 ÚPO Lovčice
|
12. 9. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Synkov-Slemeno
|
ÚPO Synkov - Slemeno
|
25. 8. 2003
|
|
|
|
|
|
|
|
Holohlavy
|
změna č. 4a ÚPSÚ Smiřice - Holohlavy - Černožice
|
4. 6. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Slatina nad Zdobnicí
|
ÚS X4 pro zastavitelnou plochu Z22, Slatina nad Zdobnicí
|
17. 1. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
ÚS Lokalita u Vrtule
|
19. 9. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Čistěves
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeřice
|
ÚPO Jeřice, Dolní Černůtky
|
2. 10. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Borovnice
|
ÚP Borovnice (ORP Dvůr Králové nad Labem)
|
30. 12. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobrá Voda u Hořic
|
ÚPSÚ Dobrá Voda u Hořic
|
2. 2. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoká nad Labem
|
ÚP Vysoká nad Labem
|
7. 11. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Rohenice
|
změna č. 1 ÚP Rohenice
|
5. 8. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Broumov
|
změna č. 7 ÚP Broumov
|
29. 4. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|