Nahořany
|
RP Poloostrova Rozkoš
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 152
|
17. 6. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Libuň
|
ÚPSÚ Libuň - změny 1999
|
15. 6. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Stěžery
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Dvůr Králové nad Labem
|
Změna č. 4 ÚPM Dvůr Králové nad Labem
|
20. 12. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Kounov
|
ÚP Kounov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 202
|
25. 5. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Janov
|
ÚPO Janov
|
27. 2. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Provodov-Šonov
|
změna č. 1 ÚP Provodov-Šonov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hajnice
|
ZÚ obce Hajnice
|
27. 10. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Skalice
|
ÚS Skalička - jih, lokalita A11, A12a, A12b - UKONČENA MOŽNOST VYUŽITÍ K 30.9.2022
|
11. 2. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Olešnice v Orlických horách
|
ÚPSÚ Olešnice v Orlických horách
|
20. 9. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Jaroměř
|
změna č. 4 ÚP Jaroměř
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrchlabí
|
změna č. 15 ÚP Vrchlabí
|
25. 5. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
ÚS Nová Tepna Náchod
|
15. 4. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Bohuslavice
|
ÚS veřejných prostranství Bohuslavice - lokalita 5 (severně od kostela)
|
17. 12. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Úbislavice
|
ÚPSÚ Úbislavice - změna č. II.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Všestary
|
změna č. 1 ÚPO Všestary
|
26. 1. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Studnice
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Nechanice
|
ÚS LUBNO - plocha L-Z3, L-Z2, L-P2, L-Z4
|
17. 9. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 297
|
26. 3. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Lochenice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Slatina nad Zdobnicí
|
ÚS plochy X1 Slatina nad Zdobnicí
|
6. 1. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
ÚS lokalita Aldis 2020
|
16. 7. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeníkovice
|
ÚS zastavitelné plochy Z12, Jeníkovice
|
23. 5. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Radíkovice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Lanžov
|
změna č. 1 ÚP Lanžov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Slavoňov
|
ÚS veřejného prostranství Slavoňov - lakalita Z1
|
20. 12. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Divec
|
ÚS Divec - lokalita Sever
|
21. 2. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoká nad Labem
|
ÚS - lokalita
|
5. 5. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Velichovky
|
ÚPO Velichovky
|
9. 2. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Markvartice
|
ÚP Markvartice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořice
|
změna č. 4 ÚP Hořice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lhota pod Hořičkami
|
ÚPO Lhota pod Hořičkami
|
16. 7. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
změna č. 1 ÚP Dobruška
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Adršpach
|
změny č. 3 ÚP Adršpach
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hostinné
|
ÚS lokalita pro výstavbu rodinných domů na "Dobré mysli" v Hostinném (ve znění úpravy 08/2022)
|
19. 8. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Záměl
|
změna č. 1 ÚPSÚ Záměl
|
3. 6. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
změna č. 2 a změna č. 4 ÚP Nové Město nad Metují
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Častolovice
|
ÚS - Výstavba rodinných domů za Soklovnou - Častolovice III. etapa
|
20. 12. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Velké Petrovice
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Podůlší
|
ÚPSÚ Podůlší - změny 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Konecchlumí
|
změna č. 1 ÚP Konecchlumí
|
21. 12. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnov nad Kněžnou
|
ÚS 4 - "Javornická" Rychnov nad Kněžnou
|
24. 5. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 107
|
28. 3. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Potštejn
|
změna č. 1 ÚPSÚ Potštejn
|
10. 12. 1996
|
|
|
|
|
|
|
|
Běleč nad Orlicí
|
ÚS Běleč n. O. - lokalita 15
|
9. 11. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Sadová
|
změna č. 3 ÚP Sadová
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Chudeřice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|