Chvalkovice
|
změna č. 4 ÚPO Chvalkovice
|
13. 9. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Střevač
|
změna č. 1 ÚPO Střevač
|
6. 12. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Provodov-Šonov
|
změna č. 1 ÚPSÚ Provodov - Šonov
|
23. 3. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Dvůr Králové nad Labem
|
změna č. 3 ÚP Dvůr Králové nad Labem
|
10. 12. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Kramolna
|
změna č. 1 ÚPO Kramolna
|
6. 9. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Sendražice
|
ÚP Sendražice
|
23. 12. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Česká Čermná
|
změna č. 2 ÚPO Česká Čermná
|
29. 5. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Jaroměř
|
změna č. 1 ÚPO Jaroměř
|
13. 9. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Předměřice nad Labem
|
ÚS Předměřice nad Labem - lokality Z11
|
14. 12. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Opočno
|
ÚS Opočno - lokalita IV/1
|
6. 9. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Čestice
|
ÚPSÚ Čestice
|
9. 10. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
Nechanice
|
změna č. 3 ÚPSÚ Nechanice
|
16. 4. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Borohrádek
|
ÚP Borohrádek
|
23. 3. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Údrnice
|
změna č. 1 ÚP Údrnice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 254
|
28. 6. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Lodín
|
ÚS Lodín - zastavitelná plocha Z2
|
18. 10. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Světí
|
změna č. 1 ÚPO Světí
|
7. 4. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Nepolisy
|
ÚP Nepolisy
|
5. 8. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Hněvčeves
|
změna č. 1 ÚP Hněvčeves
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kuks
|
ÚS Kuks - zastavitelná plocha Z2 (2021)
|
26. 5. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Skuhrov nad Bělou
|
změna č. 2 ÚP Skuhrov nad Bělou
|
13. 3. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Javornice
|
změna č. 3 ÚP Javornice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Syrovátka
|
změna č. 1 ÚP Syrováka
|
23. 2. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Puchlovice
|
ÚPO Puchlovice
|
2. 11. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Holovousy
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Lampertice
|
ÚP Lampertice
|
1. 3. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Slavhostice
|
ÚPSÚ Slavhostice
|
22. 7. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Ostroměř
|
změna č. 1 ÚPO Ostroměř
|
14. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Dětenice
|
ÚP Dětenice
|
10. 3. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Všestary
|
ÚS Všestary - lokalita R-Z4
|
20. 6. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Rasošky
|
změna č. 2 ÚPO Rasošky
|
7. 9. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Brada-Rybníček
|
změny č. 1 ÚPO Brada -Rybníček
|
5. 6. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoké Veselí
|
ÚPSÚ Vysoké Veselí
|
16. 8. 1995
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Paka
|
ÚS - prověření změn využití území v okolí kláštera v Nové Pace - část A
|
22. 7. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Bříšťany
|
změny č. 1 ÚPSÚ Bříšťany
|
20. 12. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Vamberk
|
ÚP Vamberk
|
22. 7. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Machov
|
změna č. 1 ÚP Machov
|
14. 3. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
změna č. 3 ÚP Špindlerův Mlýn
|
12. 4. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořice
|
změna č. 8 ÚPSÚ Hořice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ledce
|
ÚPO Ledce
|
28. 12. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Velká Jesenice
|
změna č. 1 ÚPO Velká Jesenice
|
11. 12. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Smidary
|
ÚS urbanistická koncepce "Živá čtvrť"
|
20. 5. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Měník
|
změny č. 2 ÚPO Měník
|
14. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
ÚS Jičín - Čeřovka
|
30. 4. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Tetín
|
změna č. 1 ÚPO Tetín
|
12. 8. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Roudnice
|
ÚPO Roudnice
|
25. 1. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořičky
|
ÚP Hořičky
|
7. 12. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Lhota pod Libčany
|
ÚS lokality č. 19 a 56 Lhota pod Libčany
|
7. 11. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Hronov
|
UPM Hronov
|
26. 10. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Sněžné
|
ÚP Sněžné
|
|
|
|
|
|
|
|
|