Kyje
|
ÚS Kyje u Jičína - lokalita Z5
|
19. 1. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Slavětín nad Metují
|
ÚS krajiny SO ORP Nové Město nad Metují
|
22. 10. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Deštné v Orlických horách
|
ÚS Deštné v Orlických horách - Lokalita 14
|
12. 3. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Rasošky
|
změna č. 1 ÚPO Rasošky
|
16. 11. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořenice
|
změna č. 3 ÚP Hořenice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pecka
|
ÚS krajiny SO ORP Nová Paka
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobrá Voda u Hořic
|
změna č. 1 ÚP Dobrá Voda u Hořic
|
12. 10. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Paka
|
ÚS U5 - průmyslová zóna a plochy pro bydlení Kumburský Újezd
|
26. 6. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Vamberk
|
změna č. 3 ÚP Vamberk
|
14. 4. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Brzice
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Písek
|
změna č. 1 ÚPO Písek
|
19. 4. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Zábřezí-Řečice
|
ÚP Zábřezí-Řečice
|
27. 4. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
změna č. 3 ÚP Špindlerův Mlýn
|
12. 4. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
změna č. 4 ÚPSÚ Nové Město nad Metují
|
11. 6. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Lázně Bělohrad
|
změna č. 1 ÚP Lázně Bělohrad
|
21. 12. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Velká Jesenice
|
RP Poloostrov Rozkoš,část Velká Jesenice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Smidary
|
ÚP Smidary
|
12. 9. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Měník
|
změna č. 1 ÚPO Měník
|
13. 1. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
změna č. 1 RP historického jádra města Jičína
|
29. 6. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Tetín
|
ÚP Tetín
|
16. 12. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Rokytnice v Orlických horách
|
změna č. 1 ÚP Rokytnice v orlických horách
|
18. 5. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Lhota pod Libčany
|
změna č. 4 ÚPSÚ Lhota pod Libčany - pokračování na základě zrušené zm. č. 4
|
11. 2. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořice
|
ÚS 04-1-Hořice
|
1. 4. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Sněžné
|
ÚP Sněžné
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jílovice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
změna č. 3 ÚP Dobruška
|
17. 6. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Rtyně v Podkrkonoší
|
změna č. 3 ÚPM Rtyně v Podkrkonoší
|
14. 12. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Albrechtice nad Orlicí
|
změna č. 2 ÚPSÚ Albrechtice nad Orlicí
|
27. 9. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Hvozdnice
|
ÚS Hvozdnice - lokalita Z13a
|
3. 4. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Bystré
|
změna č. 1 ÚPSÚ Bystré
|
10. 11. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Podhradí
|
změna č. 1 ÚPO Podhradí - Hlásná Lhota - Vokšice
|
9. 11. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Zdechovice
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Branná
|
změna č. 3 ÚP Dolní Branná
|
27. 9. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS Vrchoviny - území S3
|
25. 8. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Bartošovice v Orlických horách
|
ÚP Bartošovice v Orlických horách
|
23. 6. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Čermná nad Orlicí
|
ÚPO Čermná n.O.
|
16. 12. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Miletín
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Žďár nad Metují
|
změna č. 1 ÚP Žďár nad Metují
|
30. 9. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
RP Trutnov - Nové Dvory
|
2. 3. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Libčany
|
změna č. 1 ÚP Libčany
|
25. 6. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Solnice
|
ÚS pro zastavitelnou plochu Z1-1 a plochu přestavby P1-2, Solnice - ZRUŠENA k 24.10.2023
|
30. 11. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Mokré
|
změna č. 1 ÚP Mokré
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klamoš
|
změna č. 1 ÚP Klamoš
|
17. 3. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
ÚP Třebechovice pod Orebem
|
11. 3. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnov nad Kněžnou
|
změna č. 9 ÚPO Rychnov nad Kněžnou
|
14. 6. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Libňatov
|
změna č. 2 ÚP Libňatov
|
20. 12. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 22
|
26. 4. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
ÚS lokality Z19, Z20a, Z20b - jižně od Palackého ulice
|
18. 12. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Staré Buky
|
změna č. 3 ÚP Staré Buky
|
21. 5. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Police nad Metují
|
změna č. 1 ÚP Police nad Metují
|
27. 1. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|