Chlumec nad Cidlinou
|
ÚP Chlumec nad Cidlinou
|
21. 9. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Velké Poříčí
|
změna č. 3 ÚP Velké Poříčí
|
17. 12. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
změna č. 8 ÚP Dobruška
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pohoří
|
ÚS Pohoří - lokalita Z6
|
28. 6. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Meziměstí
|
změna č. 2 ÚP Meziměstí
|
6. 3. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Zlatá Olešnice
|
ÚP Zlatá Olešnice
|
16. 8. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Adršpach
|
změny č. 3 ÚP Adršpach
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
změna č. 4 ÚP Trutnov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bukvice
|
změna č. 1 ÚPO Bukvice
|
3. 10. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS urbanisticko-architektonická studie v areálu bývalých kasáren Nové Město nad Metují
|
9. 1. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Libčany
|
ÚS Libčany - severozápadní část, lokalita č. 1
|
31. 10. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Vidochov
|
ÚP Vidochov
|
7. 12. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolany
|
změna č. 2 ÚPO Dolany
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mlékosrby
|
ÚPO Mlékosrby
|
21. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Barchov
|
změna č. 2 ÚPO Barchov
|
25. 2. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Klamoš
|
změna č. 2 ÚPO Klamoš
|
8. 6. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Častolovice
|
ÚP Častolovice
|
22. 2. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnov nad Kněžnou
|
změna č. 4 ÚPO Rychnov nad Kněžnou
|
22. 9. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Libchyně
|
změna č. 1 ÚP Libchyně
|
17. 6. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Stará Paka
|
ÚS krajiny SO ORP Nová Paka
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Kopidlno
|
ÚP Kopidlno
|
15. 12. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnovek
|
změna č. 3 ÚPO Rychnovek
|
29. 3. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Choteč
|
ÚPSÚ Choteč
|
1. 11. 1994
|
|
|
|
|
|
|
|
Potštejn
|
změna č. 1 ÚP Potštejn
|
15. 7. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Železnice
|
ÚS Železnice - Těšín - lokalita T3S
|
14. 5. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 31
|
21. 9. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Ples
|
ÚP Nový Ples
|
21. 2. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Vlčkovice v Podkrkonoší
|
změna č. 1 ÚP Vlčkovice v Podkrkonoší
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Přím
|
ÚP Dolní Přím
|
26. 2. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Nahořany
|
ÚPO Nahořany
|
9. 3. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 99
|
28. 3. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebihošť
|
ÚP Třebihošť
|
19. 1. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Černilov
|
ÚP Černilov
|
11. 12. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Ohnišťany
|
ÚS Ohnišťany Jih, lokalita Z1
|
21. 6. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Librantice
|
ÚP Librantice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrchlabí
|
ÚP Vrchlabí
|
24. 9. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Stěžery
|
ÚPO Stěžery
|
7. 10. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Běleč nad Orlicí
|
ÚP Běleč nad Orlicí
|
29. 12. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
změna č. 9 ÚPSÚ Náchod
|
10. 9. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Kostelec nad Orlicí
|
změna č. 4 ÚP Kostelec nad Orlicí
|
16. 3. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Týniště nad Orlicí
|
změna č. 1 ÚPO Týniště nad Orlicí
|
16. 6. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Sedliště
|
ÚP Sedliště
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lípa nad Orlicí
|
změna č. 3 ÚPO Lípa nad Orlicí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Chvalkovice
|
změna č. 4 ÚPO Chvalkovice
|
13. 9. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Střezetice
|
ÚP Střezetice
|
25. 4. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Bílý Újezd
|
ÚP Bílý Újezd
|
4. 2. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Provodov-Šonov
|
změna č. 3 ÚPSÚ Provodov - Šonov
|
4. 10. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Kramolna
|
změna č. 2 ÚPO Kramolna
|
22. 4. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Sendražice
|
ÚS2 Sendražice, zastavitelná plocha Z11 (2023)
|
27. 3. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Jaroměř
|
změna č. 1 ÚPO Jaroměř
|
13. 9. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|