Čermná nad Orlicí
|
ÚP Čermná nad Orlicí - nedokončen
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Libošovice
|
ÚPO Libošovice
|
11. 11. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
Územní studie Chlumec nad Cidlinou - lokalita R1 (za BENZINOU)
|
19. 8. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Staré Hrady
|
změny II. Staré Hrady ÚPSÚ Libáň a Staré Hrady
|
24. 5. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Police nad Metují
|
změna č. 4 ÚP Police nad Metují
|
16. 12. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Kosičky
|
ÚPO Kosičky
|
8. 6. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Žďár nad Orlicí
|
ÚP Žďár nad Orlicí
|
16. 12. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Říkov
|
změna č. 3 ÚPO Říkov
|
27. 11. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Bydžov
|
změna č. 1 ÚP Nový Bydžov
|
9. 3. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Choustníkovo Hradiště
|
změna č. 1 ÚP Choustníkovo Hradiště
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vítězná
|
změna č. 1 ÚPO Vítězná
|
19. 10. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Praskačka
|
ÚS Praskačka - lokalita Z13-B
|
7. 1. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Dvůr
|
ÚP Dolní Dvůr
|
17. 10. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Žernov
|
změna č. 1 ÚP Žernov
|
19. 12. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 81
|
26. 4. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Obědovice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Voděrady
|
změna č. 3 ÚP Voděrady
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Radechová
|
změna č. 3 ÚPSÚ Dolní Radechová
|
19. 5. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Nahořany
|
ÚS krajiny SO ORP Nové Město nad Metují
|
22. 10. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Třesovice
|
ÚP Třesovice
|
26. 5. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Černožice
|
ÚPSÚ Smiřice-Holohlavy-Černožice
|
28. 6. 1994
|
|
|
|
|
|
|
|
Libuň
|
ÚPSÚ Libuň - změny II.
|
14. 11. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Stračov
|
ÚPO Stračov
|
30. 4. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Benátky
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Kounov
|
ÚP Kounov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Semechnice
|
ÚPSÚ Semechnice
|
11. 3. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Červená Třemešná
|
ÚPO Červená Třemešná
|
14. 1. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Lišice
|
ÚPO Lišice
|
13. 6. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Jahodov
|
ÚS zastavitelné plochy Z3, P1 ÚP Jahodov
|
10. 5. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Studnice
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Nechanice
|
ÚS LUBNO - plocha L-Z3, L-Z2, L-P2, L-Z4
|
17. 9. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Újezd pod Troskami
|
změna č. 1 ÚP Újezd pod Troskami
|
27. 6. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Česká Čermná
|
ÚP Česká Čermná
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lochenice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Svoboda nad Úpou
|
změna č. 2 ÚPM Svoboda nad Úpou
|
10. 1. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Bohuslavice
|
změna č. 1 ÚPO Bohuslavice
|
26. 1. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Kvasiny
|
změna č. 2 ÚPSÚ Kvasiny
|
26. 9. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Slatina nad Zdobnicí
|
ÚS plochy X1 Slatina nad Zdobnicí
|
6. 1. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Lužany
|
změna č. 1 ÚPO Lužany
|
29. 11. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeníkovice
|
změna č. 1 ÚPO Jeníkovice
|
5. 11. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Šestajovice
|
změna č. 1 ÚP Šestajovice
|
25. 10. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Radíkovice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Borohrádek
|
změna č. 2 ÚP Borohrádek
|
21. 4. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Lanžov
|
změna č. 1 ÚP Lanžov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Slavoňov
|
ÚS veřejného prostranství Slavoňov - lakalita Z1
|
20. 12. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 277
|
31. 1. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Pec pod Sněžkou
|
ÚPM Pec pod Sněžkou
|
28. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Rohenice
|
změna č. 3 ÚPSÚ Rohenice
|
10. 11. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Holín
|
úz.plán kat. území Horní Lochov
|
2. 3. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Paka
|
změny a doplňky č. 2 ÚPSÚ Nová Paka
|
|
|
|
|
|
|
|
|