Čermná nad Orlicí
|
změna č. 2 ÚPO Čermná nad Orlicí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 305
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Choustníkovo Hradiště
|
změna č. 1 ÚP Choustníkovo Hradiště
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Benátky
|
ÚS Benátky - lokalita Z5, Z6
|
10. 5. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Kounov
|
ÚP Kounov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Suchovršice
|
změna č. 1UP Suchovršice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jahodov
|
ÚS zastavitelné plochy Z3, P1 ÚP Jahodov
|
10. 5. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Provodov-Šonov
|
ÚS veřejných prostranství Provodov-Šonov
|
10. 4. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Blešno
|
změna č. VIII. ÚPSÚ Třebechovice pod Orebem - obec Blešno
|
13. 3. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Skalice
|
ÚS Skalice - lokalita A1, A1a - UKONČENA MOŽNOST VYUŽITÍ K 30.9.2022
|
29. 6. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Jaroměř
|
změna č. 3 ÚP Jaroměř
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Převýšov
|
ÚP Převýšov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nechanice
|
ÚS Nechanice, lokalita N-Z26, kú Nechanice
|
4. 1. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Česká Čermná
|
ÚP Česká Čermná
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
změna č. 1 ÚPSÚ Špindlerův Mlýn
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Radim
|
změny č. 1 ÚPSÚ Radim
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pec pod Sněžkou
|
ÚS k regulačnímu plánu částí města Pec pod Sněžkou
|
1. 9. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoká nad Labem
|
ÚS lokalit Z 18 a Z20 - V\soká nad Labem
|
5. 12. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Paka
|
změna č. 6 ÚPSÚ Nová Paka
|
2. 10. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Valdice
|
změna č. 1 ÚPSÚ Valdice
|
22. 2. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Pilníkov
|
ÚPSÚ Pilníkov
|
12. 11. 1986
|
|
|
|
|
|
|
|
Horní Kalná
|
ÚP Horní Kalná
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dílce
|
ZÚ Dílce
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Roudnice
|
ÚP Roudnice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Budčeves
|
ÚPO Budčeves
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Podbřezí
|
změna č. 2 ÚP Podbřezí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
změna č. 6 ÚP Nové Město nad Metují
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Velké Poříčí
|
změna č. 5 ÚP Velké Poříčí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
RP Trutnov - Červený kopec
|
19. 11. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořiněves
|
ÚP Hořiněves
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Budčeves
|
ÚP Budčeves
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Liberk
|
ÚS Zastavitelná plocha Z44, Liberk - Rampuše
|
4. 6. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Konecchlumí
|
změna č. 2 ÚP Konecchlumí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Lánov
|
změna č. 2 UP Dolní Lánov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Myštěves
|
změna č. 1 ÚP Myštěves
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Librantice
|
ÚS Librantice - lokalita č. 11 "Fryntova louka"
|
12. 9. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Doudleby nad Orlicí
|
ÚPSÚ Doudleby n. Orlicí
|
28. 9. 1993
|
|
|
|
|
|
|
|
Králíky
|
ÚP Králíky
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Janské Lázně
|
změna č. 2 ÚP Janské Lázně
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Předměřice nad Labem
|
ÚS Předměřice nad Labem - lokalita Z4
|
28. 5. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Skuhrov nad Bělou
|
změna č. 3 ÚP Skuhrov nad Bělou
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sukorady
|
ÚP Sukorady (2023)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Havlovice
|
ZÚ obce Havlovice
|
10. 12. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Skuhrov nad Bělou
|
ÚS - Skuhrov, Březina - lokalita Zb2
|
27. 2. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Vamberk
|
změna č. 1 ÚPSÚ Vamberk
|
24. 5. 1995
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
změna č. 1 RP Špindlerův Mlýn - Bedřichov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Horní Olešnice
|
ZÚ Horní Olešnice
|
10. 12. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
změna č. 1 ÚPSÚ Nové Město nad Metují
|
5. 10. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Máslojedy
|
ÚS lokality Z1 Máslojedy
|
30. 11. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Lhota pod Libčany
|
změna č. 4 ÚPSÚ Lhota pod Libčany
|
21. 2. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|