Náchod
|
RP Centrální zóna - Náchod
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kostelec nad Orlicí
|
ÚS náměstí Na Skále
|
2. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Týniště nad Orlicí
|
ÚS Křivice - lokalita Z79/SV
|
29. 6. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Černý Důl
|
ÚS rekreačního prostoru Čistá - Smrčina
|
3. 6. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Sedloňov
|
změna č. 1 ÚP Sedloňov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Studnice
|
změna č. 1 ÚPO Studnice
|
1. 7. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Sendražice
|
ÚS Sendražice - lokalita Z8
|
26. 8. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 171
|
31. 3. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Nechanice
|
ÚS Nechanice - Jih I.
|
12. 9. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Červený Kostelec
|
ÚS14 Červený Kostelec lokality L-BI-02, L-PV-04, L-PV-09, L-PV-10
|
28. 12. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Ostroměř
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Lochenice
|
změna č. 1 ÚPSÚ Předměřice n. Labem - Lochenice
|
8. 11. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Svídnice
|
změna č. 2 ÚP Svídnice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Urbanice
|
ÚS Urbanice - regulace
|
6. 4. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
České Meziříčí
|
změna č. 2 ÚPSÚ České Meziříčí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Slatina nad Úpou
|
ÚS Slatina nad Úpou - lokalita VB4, ZB5, ZD4
|
29. 1. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Javornice
|
ÚS pro zastavitelné plochy Z23, Z25, Z26 a Z53 v Javornici - aktualizace 10/2022
|
31. 10. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Šárovcova Lhota
|
ÚPSÚ Šárovcova Lhota - změny I.
|
2. 5. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Borek
|
změna č. 2 ÚPO Borek
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Račice nad Trotinou
|
ÚS Račice nad Trotinou - lokalita Z8
|
9. 5. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 229
|
12. 10. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Ostružno
|
ÚPO Ostružno
|
29. 8. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Rašín
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 1 RP Kopec sv. Jana - ZRUŠENO
|
31. 3. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Pěčín
|
ÚP Pěčín
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysokov
|
změna č. 5 ÚPO Vysokov
|
14. 10. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Holovousy
|
Změny a doplňky ÚPSÚ Holovousy
|
21. 4. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Paka
|
ÚS veřejných prostranství Nová Paka, Slovany - jih
|
5. 9. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Vamberk
|
změna č. 5 ÚP Vamberk
|
7. 12. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
ÚS centra města Špindlerův Mlýn
|
20. 4. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Velké Petrovice
|
změna č. 1 ÚP Velké Petrovice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobrá Voda u Hořic
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
ÚS Kasárna Jičín
|
23. 1. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Soběraz
|
ÚP Soběraz
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Podbřezí
|
změna č. 4 ÚPSÚ Podbřezí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bystré
|
změna č. 1 ÚPSÚ Bystré
|
10. 11. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Vítězná
|
změna č. 1 ÚP Vítězná
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mokrovousy
|
ÚS Mokrovousy - lokalita č. 5
|
29. 6. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
ÚS lokality T5p Třebechovice pod Orebem
|
19. 5. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
Územní studie Chlumec nad Cidlinou - lokalita Z28, Z29, Z30, Z31 a Z33 (pod Rooseveltovou ulicí)
|
6. 8. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Staré Místo
|
změna č. 1 ÚPO Staré Místo
|
15. 12. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 248
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vítězná
|
ÚS Kocléřov (doplněk názvu: územní studie části zastavitelné plochy Z6KC)
|
19. 10. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Praskačka
|
ÚS Praskačka - lokalita Z13-B
|
7. 1. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Židovice
|
změna č. 1 ÚPO Židovice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 22
|
26. 4. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Obědovice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Volanice
|
ÚS Volanice - lokality P1, P2, P3
|
21. 6. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Radechová
|
změna č. 1 ÚPSÚ Dolní Radechová
|
26. 1. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Nahořany
|
ÚS krajiny SO ORP Nové Město nad Metují
|
22. 10. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|