Trutnov
|
změna č. 4 ÚP Trutnov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bukovice
|
změna č. 2 ÚP Bukovice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Libáň
|
ÚS Libáň, lokalita ZI1, ZI2
|
25. 7. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Vidochov
|
ÚS - centrální části obce Vidochov
|
24. 1. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
změna č. 1 ÚPSÚ Třebechovice pod Orebem
|
22. 11. 1993
|
|
|
|
|
|
|
|
Cerekvice nad Bystřicí
|
ÚP Cerekvice nad Bystřicí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stará Paka
|
změna č. 1 ÚP Stará Paka
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Cholenice
|
ZÚ Cholenice
|
17. 3. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Potštejn
|
ÚS lokalita X3 (zastavitelné plochy Z10, Z12, Z13, Z14, Z15) územního plánu obce Potštejn, k.ú. Potštejn
|
7. 3. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Olešnice
|
ZÚ Dolní Olešnice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Provodov-Šonov
|
změna č. 10 ÚPSÚ Provodov - Šonov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 106
|
28. 3. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebihošť
|
změna č. 1 ÚP Třebihošť
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ohnišov
|
ÚS Ohnišov - lokalita Zb8
|
27. 6. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Librantice
|
ÚS Librantice - U Rybníka
|
10. 2. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrchlabí
|
změna č. 5 ÚP Vrchlabí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Starý Bydžov
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Kostelec nad Orlicí
|
Urbanistická studie zástavby RD Kostelec nad Orlicí - severovýchod
|
26. 6. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Černý Důl
|
změna č. 4 ÚPO Černý Důl
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Samšina
|
ÚP Samšina
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Janské Lázně
|
RP Janské Lázně - Protěž
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Předměřice nad Labem
|
ÚS Předměřice nad Labem - lokality Z11
|
14. 12. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 157
|
30. 9. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Opočno
|
ÚS zastavitelné plochy Zb4 ÚP Opočno
|
12. 12. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Jasenná
|
ÚP Jasenná
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vršovka
|
ÚS krajiny SO ORP Nové Město nad Metují
|
22. 10. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Pšánky
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 196
|
21. 9. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Červený Kostelec
|
ÚS 05 lokality K-SM-01 Červený Kostelec (Lánská)
|
15. 5. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Kuks
|
ÚS Kuks - zastavitelná plocha Z2
|
14. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Česká Skalice
|
změna č. 3 ÚP Česká Skalice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Skuhrov nad Bělou
|
změna č. 3 ÚP Skuhrov nad Bělou
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Syrovátka
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Kyje
|
ÚS Kyje u Jičína - lokalita Z5
|
19. 1. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Jetřichov
|
změna č. 1 ÚP Jetřichov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 2 UrbS Lokalita Aldis
|
25. 11. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Pecka
|
ÚS krajiny SO ORP Nová Paka
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Paka
|
ÚS U5 - průmyslová zóna a plochy pro bydlení Kumburský Újezd
|
26. 6. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Vamberk
|
Územní studie lokality bývalého závodu masny, tvořená plochami Bbd2, Bsm4,Pz1,Brd1, částí rezervy Brd-r1 a okolními plochami dopravní infrastruktury a stabilizovanými plochami z ÚP Vamberk
|
30. 3. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Deštné v Orlických horách
|
změna č. 1 ÚPSÚ Deštné v Orlických horách
|
17. 2. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Machov
|
změna č. 3 ÚP Machov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
změna č. 5 ÚP Špindlerův Mlýn
|
7. 11. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Smidary
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
změna č. 1 RP historického jádra města Jičína
|
29. 6. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Tetín
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Broumov
|
ÚS veřejných prostranství "Ulice V Kopečku a Malé náměstí v Broumově"
|
16. 12. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Lhota pod Libčany
|
změna č. 4 ÚPSÚ Lhota pod Libčany - pokračování na základě zrušené zm. č. 4
|
11. 2. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Jílovice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Hvozdnice
|
ÚS Hvozdnice - lokalita Z13a
|
3. 4. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Podhradí
|
změna č. 1 ÚPO Podhradí - Hlásná Lhota - Vokšice
|
9. 11. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|