Syrovátka
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Javornice
|
změna č. 1 ÚPSÚ Javornice
|
20. 6. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Kyje
|
ÚS Kyje u Jičína - lokality Z1a), b), a c)
|
15. 3. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Jetřichov
|
ÚS dvě lokality v obci Jetřichov
|
20. 9. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
RP Podzámčí
|
26. 4. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Pěčín
|
ÚPSÚ Pěčín
|
15. 6. 1995
|
|
|
|
|
|
|
|
Holohlavy
|
změna č. 1 ÚP Holohlavy
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vamberk
|
ÚS Vamberk - zastavitelná plocha Brd2 (dle ÚP), Vamberk - Ukončena, nahrazena novou
|
7. 11. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Deštné v Orlických horách
|
změna č. 2 ÚPSÚ Deštné v Orlických horách
|
3. 11. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Boharyně
|
ÚS Boharyně - Trnava (X5), přestavbová plocha P5
|
8. 7. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
změna č. 5 ÚP Špindlerův Mlýn
|
7. 11. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Horní Radechová
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Borovnice
|
ÚP Borovnice (ORP Kostelec nad Orlicí) - nový
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Smidary
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Bolehošť
|
ÚS Bolehošť - lokalita Z7a/BV
|
24. 9. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Tetín
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Hvozdnice
|
ÚS Hvozdnice - lokalita Z16
|
1. 12. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořice
|
ÚS 04-Z20-SM-Hořice
|
1. 4. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS Dubinky - František
|
3. 2. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
ÚS veřejného prostranství Dobruška - lokality Z2.8 a Z2.14, k.ú. Dobruška
|
20. 4. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 175
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Bydžov
|
změna č. 3 ÚPSÚ Nový Bydžov
|
29. 3. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Vinary
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Libčany
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Solnice
|
ÚS pro zastavitelnou plochu Z1-10 a plochu přestavby P1-3, Solnice
|
1. 12. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
změna č. 1 ÚP Třebechovice pod Orebem
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Čermná
|
ÚP Čermná
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Libníkovice
|
ÚPO Libníkovice
|
31. 10. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
ÚS lokalitay Z17a, Z17b, Z62 a Z75 Bejkovka
|
2. 10. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Police nad Metují
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Říčky v Orlických horách
|
změna č. 1 ÚP Říčky v Orlických horách
|
27. 11. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Chotěvice
|
změna č. 2 ÚPO Chotěvice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Praskačka
|
změna č. 3 ÚP Praskačka
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Obědovice
|
změna č. 2 ÚP Obědovice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Přím
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Černilov
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrchlabí
|
změna č. 9 ÚP Vrchlabí
|
22. 12. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Libřice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Stěžery
|
ÚS Stěžery - lokality 1.2 (Z27a-d) a 2 (Z28a-e)
|
25. 8. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
ÚS lokality Z9/b Územního plánu Náchod
|
1. 7. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Sedloňov
|
ÚS veřejného prostranství Sedloňov - lokality Z17, k.ú. Sedloňov
|
20. 12. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Kramolna
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 126
|
19. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Olešnice
|
ÚS Olešnice - lokalita Z1b
|
29. 11. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrchlabí
|
změna č. 15 ÚP Vrchlabí
|
25. 5. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Přepychy
|
změna č. 1 ÚP Přepychy
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 147
|
23. 6. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Orlické Záhoří
|
ÚS Orlické Záhoří Pod Kunštátským hřebenem (ÚP zastavitelná plocha Zk18)
|
11. 7. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Všestary
|
změna č. 1 ÚPO Všestary
|
26. 1. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Nechanice
|
ÚS Nechanice Za školou 2020 - plocha N-Z21, N-Z44, N-Z45, N-Z47
|
5. 5. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|