Hradec Králové
|
změna č. 249
|
21. 9. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Červený Kostelec
|
ÚS07 Červený Kostelec lokality H-BI-02 Jestřebí
|
7. 2. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Ostroměř
|
ÚP Ostroměř
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Výrava
|
ÚS Výrava
|
10. 10. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Boharyně
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Nepolisy
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Kunčice
|
změna č. 2 ÚP Kunčice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Urbanice
|
ÚS Urbanice - Lokalita č. 2 U Trati - ZRUŠENO
|
20. 3. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Javornice
|
změna č. 3 ÚP Javornice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Šaplava
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Račice nad Trotinou
|
ÚPO Račice nad Trotinou
|
14. 4. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Lánov
|
změna č. 1 ÚPSÚ Lánov
|
18. 12. 2003
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 225
|
12. 10. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Slavoňov
|
Změna č. 1 ÚPSÚ Slavoňov
|
25. 9. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
změny a doplňky č. 2 ÚPSÚ Jičín, Moravčice, Popovice, Robousy
|
24. 6. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Rasošky
|
ÚP Rasošky
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Holovousy
|
ÚPSÚ Holovousy
|
4. 3. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
Deštné v Orlických horách
|
ÚS Deštné v Orlických horách - Lokalita 14
|
12. 3. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořenice
|
změna č. 3 ÚP Hořenice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Božanov
|
ÚPO Božanov
|
9. 10. 2003
|
|
|
|
|
|
|
|
Měník
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Brzice
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Lhota pod Libčany
|
ÚS plochy Z19a, Z19b
|
20. 9. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Podbřezí
|
ÚPSÚ Podbřezí
|
28. 8. 1995
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloňov
|
ÚP Zaloňov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zdobín
|
ÚS zastavitelná plocha Z1
|
21. 6. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořice
|
ÚS 04-1-Hořice
|
1. 4. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS Javůrky (dodatek č. 3)
|
28. 6. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Vernéřovice
|
ÚPO Vernéřovice
|
5. 12. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
ÚS Oblanov - zastavitelná plocha Z85
|
24. 8. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Bystré
|
změna č. 1 ÚPSÚ Bystré
|
10. 11. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Sovětice
|
ÚPO Sovětice
|
15. 12. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Mokrovousy
|
ÚS Mokrovousy - lokalita č. 5
|
29. 6. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
ÚS lokality T11 Třebechovice pod Orebem
|
21. 12. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
Územní studie Chlumec nad Cidlinou - lokalita Z28, Z29, Z30, Z31 a Z33 (pod Rooseveltovou ulicí)
|
6. 8. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 248
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vítězná
|
změna č. 1 ÚP Vítězná
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Praskačka
|
ÚS Praskačka - lokalita Z13-B
|
7. 1. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Židovice
|
ÚPO Židovice
|
24. 7. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 22
|
26. 4. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Obědovice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Radechová
|
změna č. 1 ÚPSÚ Dolní Radechová
|
26. 1. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Nahořany
|
ÚS krajiny SO ORP Nové Město nad Metují
|
22. 10. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Černilov
|
ÚS Černilov - plochy přestavby P3a, P3b - část zastavitelné plochy Z62b, var. 2023 - UKONČENA MOŽNOST VYUŽITÍ
|
8. 9. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Libuň
|
ÚPSÚ Libuň - změny II.
|
14. 11. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Benátky
|
ÚS Benátky - lokalita Z3
|
10. 5. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
ÚS lokality Z23/n Územního plánu Náchod
|
8. 4. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Červená Hora
|
ÚP Červená Hora
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jahodov
|
ÚS Jahodov - lokalita Z1 (Aktualizace 2021)
|
30. 6. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Blešno
|
změna č. 6 ÚPSÚ Třebechovice pod Orebem, část Blešno
|
4. 10. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|