Týniště nad Orlicí
|
ÚS zastavitelná plocha Z16 v Týništi nad Orlicí
|
30. 10. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Sedloňov
|
změna č. 1 ÚP Sedloňov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lípa nad Orlicí
|
ÚP Lípa nad Orlicí
|
26. 6. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Chyjice
|
ÚP Chyjice
|
18. 12. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Studnice
|
ÚPO Studnice
|
21. 12. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Bílý Újezd
|
změna č. 2 ÚP Bílý Újezd
|
10. 3. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Provodov-Šonov
|
změna č. 7 ÚPSÚ Provodov - Šonov
|
28. 4. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Kramolna
|
ÚP Kramolna
|
4. 11. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 117
|
19. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Sendražice
|
ÚS Sendražice - lokalita Z8
|
26. 8. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Olešnice
|
ÚP Olešnice
|
3. 10. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Jaroměř
|
změna č. 3 ÚPO Jaroměř
|
4. 9. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Přepychy
|
změna č. 2 ÚPSÚ Přepychy
|
1. 9. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 186
|
31. 3. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Orlické Záhoří
|
změna č. 4 ÚPO Orlické Záhoří
|
23. 11. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Vřesník
|
ÚPSÚ Vřesník
|
26. 9. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
Dvůr Králové nad Labem
|
ÚS využití území mezi Alešovou ulicí a vlečkou ve Dvoře Králové nad Labem včetně prověření souvisejících vazeb odpovídající veřejné infrastruktury
|
18. 6. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Nechanice
|
ÚS Nechanice - Za školou I.
|
12. 9. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Úhlejov
|
změna č. 1 ÚP Úhlejov
|
20. 9. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Česká Čermná
|
ÚPO Česká Čermná
|
29. 1. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Lochenice
|
změna č. 3 ÚPSÚ Předměřice n. Labem - Lochenice
|
11. 11. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Hlušice
|
ÚP Hlušice
|
9. 9. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Svídnice
|
ÚP Svídnice
|
16. 12. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Bohdašín
|
změna č. 1 ÚPO Bohdašín
|
12. 6. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Nevratice
|
ÚP Nevratice
|
25. 4. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Kunčice nad Labem
|
ÚPO Kunčice nad Labem
|
19. 4. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Urbanice
|
ÚP Urbanice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
České Meziříčí
|
ÚP České Meziříčí
|
14. 3. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Slatina nad Úpou
|
ÚS Slatina nad Úpou - lokalita VB4, ZB5, ZD4
|
29. 1. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Javornice
|
ÚS Javornice - zastavitelné plochy Z23, Z25, Z26 a Z53 - ukončena
|
28. 5. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Šárovcova Lhota
|
ÚPSÚ Šárovcova Lhota
|
8. 12. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
Borek
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Račice nad Trotinou
|
ÚS Račice nad Trotinou - lokalita Z8
|
9. 5. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Lánov
|
ÚS veřejných prostranství v ORP Vrchlabí, lokalita U sportovního areálu v Lánově
|
26. 2. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 159
|
28. 6. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Slavoňov
|
Změna č. 3 ÚPSÚ Slavoňov
|
23. 3. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Ostružno
|
ÚP Ostružno
|
1. 9. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Výrava
|
změna č. 1 ÚP Výrava
|
20. 2. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Hlušice
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Rašín
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Petrovice
|
ÚP Petrovice
|
13. 5. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysokov
|
ÚPO Vysokov
|
10. 11. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Holovousy
|
ÚP Holovousy
|
18. 6. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Paka
|
změna č. 3 ÚP Nová Paka
|
23. 9. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Vamberk
|
ÚS Vamberk - zastavitelná plocha Brd2 (dle ÚP), Vamberk - dodatek - aktualizace II.
|
10. 5. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Deštné v Orlických horách
|
změna č. 2 ÚP Deštné v Orlických horách
|
18. 9. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Malá Úpa
|
ÚP Malá Úpa
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
změna č. 4 ÚP Špindlerův Mlýn
|
9. 1. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Brada-Rybníček
|
ÚPO Brada-Rybníček
|
4. 7. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Ledce
|
změna č. 1 ÚP Ledce
|
29. 3. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|