Staré Smrkovice
|
ÚPSÚ Staré Smrkovice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
změna č. 11 ÚPSÚ Náchod
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Semechnice
|
změna č. 1 ÚP Semechnice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Litíč
|
změna č. 1 ÚP Litíč
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Suchý Důl
|
ÚP Suchý Důl
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hajnice
|
ÚP Hajnice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Olešnice v Orlických horách
|
změna č. 1 ÚP Olešnice v Orlických horách
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Litíč
|
ÚP Litíč
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Holohlavy
|
změna č. 7 ÚPSÚ Smiřice - Holohlavy - Černožice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeřice
|
změna č. 1 ÚPO Jeřice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Horní Olešnice
|
ÚP Horní Olešnice - UKONČENO POŘIZOVÁNÍ 21.6.2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pec pod Sněžkou
|
ÚP Pec pod Sněžkou (2022)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
změna č. 1 ÚP Dobruška
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Adršpach
|
změna č. 5 ÚP Adršpach
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 11
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Provodov-Šonov
|
změna č. 10 ÚPSÚ Provodov - Šonov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Týniště nad Orlicí
|
změna č. 2 ÚPO Týniště nad Orlicí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Janské Lázně
|
RP Janské Lázně - Protěž
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jasenná
|
ÚP Jasenná
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jetřichov
|
změna č. 1 ÚP Jetřichov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořenice
|
změna č. 3 ÚP Hořenice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoké Veselí
|
změna č. 1 ÚPSÚ Vysoké Veselí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Machov
|
změna č. 3 ÚP Machov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Velká Jesenice
|
RP Poloostrov Rozkoš,část Velká Jesenice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sněžné
|
ÚP Sněžné
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Velký Třebešov
|
změna č.2 ÚPO Česká Skalice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 248
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mokré
|
změna č. 1 ÚP Mokré
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
změna č. 4 ÚP Náchod
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bohuslavice
|
změna č. 3 ÚPO Bohuslavice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Čestice
|
změna č. 4 ÚPSÚ Čestice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Horní Brusnice
|
ÚP Horní Brusnice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rašín
|
ÚP Rašín
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Brada-Rybníček
|
ÚP Brada-Rybníček
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Petrovice
|
změna č. 1 ÚP Petrovice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hronov
|
ÚP Hronov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bystřice
|
změna č. 1 ÚP Bystřice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Velké Petrovice
|
změna č. 1 ÚP Velké Petrovice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Liberk
|
ÚS Zastavitelná plocha Z3, Liberk
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Říkov
|
ÚP Říkov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Židovice
|
změna č. 1 ÚPO Židovice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ohařice
|
ÚP Ohařice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
změna č. 10 ÚPSÚ Náchod
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kovač
|
změna č. 1 ÚPO Kovač
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Úbislavice
|
změna č. 4 ÚP Úbislavice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Všestary
|
změna č. 4 ÚP Všestary
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kvasiny
|
ÚS Kvasiny - zastavitelná plocha Z1-5 (dle ÚP), Kvasiny - ukončena
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Češov
|
ÚP Češov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lázně Bělohrad
|
změna č. 4 ÚPO Lázně Bělohrad
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Borová
|
ÚP Borová
|
|
|
|
|
|
|
|
|