Špindlerův Mlýn
|
ÚP Špindlerův Mlýn
|
15. 11. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
změna č. 3 ÚPSÚ Nové Město nad Metují
|
24. 8. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Lázně Bělohrad
|
ÚS Lázně Bělohrad - Prostřední Nová Ves
|
30. 7. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Máslojedy
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
ÚS Lokalita 368/SO - Jičín Pod Koželuhy
|
29. 4. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Tetín
|
ÚPO Tetín
|
29. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Rokytnice v Orlických horách
|
ÚS Rokytnice v Orlických horách, lokalita Z2
|
19. 12. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Lhota pod Libčany
|
změna č. 5 ÚPSÚ Lhota pod Libčany
|
20. 6. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Smržov
|
Územní studie - lokalita Z8
|
19. 8. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Jílovice
|
změna č. 1 ÚPSÚ Jílovice
|
19. 4. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Rtyně v Podkrkonoší
|
změna č. 1 ÚPM Rtyně v Podkrkonoší
|
20. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Albrechtice nad Orlicí
|
ÚPSÚ Albrechtice nad Orlicí
|
19. 2. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Butoves
|
změna č. 1 ÚP Butoves
|
4. 4. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Hvozdnice
|
ÚS Hvozdnice - lokalita Z1 - změna březen 2019
|
10. 4. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Podhradí
|
změna č. 2 ÚPO Podhradí - Šlikova Ves
|
27. 2. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Branná
|
změna č. 1 ÚP Dolní Branná
|
8. 6. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Zdechovice
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Bartošovice v Orlických horách
|
změna č. 1 ÚPSÚ Barotošovice v Orl. h.
|
14. 3. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS S 3/3 Nové Město nad Metují, kú Vrchoviny
|
3. 2. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Čermná
|
ZÚ Čermná
|
18. 10. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Police nad Metují
|
změna č. 2 ÚPM Police nad Metují
|
8. 9. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Miletín
|
změna č. 3 ÚPSÚ Miletín a Rohoznice
|
22. 9. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Žďár nad Metují
|
změna č. 1 ÚP Žďár nad Metují
|
30. 9. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Libčany
|
ÚS Libčany - lokalita č. 6 (návrh 07/2021)
|
23. 8. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Mlékosrby
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Klamoš
|
ÚP Klamoš
|
27. 10. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
změna č. VII. ÚPSÚ Třebechovice pod Orebem
|
4. 5. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnov nad Kněžnou
|
změna č. 7 ÚPO Rychnov nad Kněžnou
|
22. 6. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 59
|
30. 11. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Libňatov
|
ÚP Libňatov
|
23. 2. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Staré Buky
|
změna č. 1 ÚP Staré Buky
|
9. 12. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Přím
|
změna č. 2 ÚP Dolní Přím
|
13. 11. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Kopidlno
|
ÚS Kopidlno - lokalita VP8 a OS3 (lokalita bývalého cukrovaru)
|
4. 1. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Olešnice
|
ÚPO Olešnice
|
24. 4. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 126
|
19. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrchlabí
|
změna č. 10 ÚP Vrchlabí
|
15. 12. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Stěžery
|
změna č. 3 ÚPO Stěžery
|
12. 10. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Kostelec nad Orlicí
|
ÚS náměstí Na Skále
|
2. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Týniště nad Orlicí
|
ÚS Petrovičky - lokalita Z64/SV
|
3. 12. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Sedloňov
|
ÚP Sedloňov
|
17. 12. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 147
|
23. 6. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Lípa nad Orlicí
|
změna č. 2 ÚPO Lípa nad Orlicí
|
23. 9. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Chvalkovice
|
ÚP Chvalkovice
|
24. 5. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Studnice
|
ÚPO Studnice
|
21. 12. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Provodov-Šonov
|
změna č. 6 ÚPSÚ Provodov - Šonov
|
2. 9. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Dvůr Králové nad Labem
|
změna č. 3 ÚP Dvůr Králové nad Labem
|
10. 12. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Kramolna
|
změna č. 3 ÚPO Kramolna
|
15. 9. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Sendražice
|
ÚS Sendražice - plocha Z9
|
31. 3. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Česká Čermná
|
změna č. 1 ÚPO Česká Čermná
|
30. 5. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Jaroměř
|
změna č. 2 ÚPO Jaroměř
|
8. 4. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|