Praskačka
|
ÚP Praskačka
|
18. 11. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Žernov
|
změna č. 1 ÚPO Žernov
|
27. 6. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 43
|
30. 11. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Obědovice
|
ÚP Obědovice
|
6. 3. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Vlkov
|
ÚP Vlkov
|
15. 8. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Přím
|
změna č. 2 ÚP Dolní Přím
|
13. 11. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebnouševes
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Černilov
|
ÚS Černilov - lokalita P1a, P1b
|
5. 3. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Dřevěnice
|
změna č. 1 ÚP Dřevěnice
|
11. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Běleč nad Orlicí
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
ÚS veřejného prostranství "Nad nemocnicí" (lokalita Z21/n, Z9/sm a P13/n + koridor ZDk4 Územního plánu Náchod)
|
23. 1. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Týniště nad Orlicí
|
ÚS Petrovičky - lokalita Z64/SV
|
3. 12. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Kostelecké Horky
|
UrbS obce Horky
|
30. 12. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Červená Hora
|
změna č. 1 ÚPSÚ Červená Hora
|
26. 4. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Lískovice
|
změna č. 1 ÚPO Lískovice
|
28. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Studnice
|
změna č. 2 ÚPO Studnice
|
19. 12. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Jahodov
|
změna č. 1 ÚPO Jahodov
|
11. 11. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Provodov-Šonov
|
změna č. 11 ÚPSÚ Provodov - Šonov
|
22. 11. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Kramolna
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Sendražice
|
ÚS Sendražice - lokalita Z7
|
27. 7. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 126
|
19. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Olešnice
|
ÚP Olešnice (Kostelec nad Orlicí)
|
12. 6. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrchlabí
|
změna č. 10 ÚP Vrchlabí
|
15. 12. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Jaroměř
|
změna č. 6 ÚPO Jaroměř
|
24. 6. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Přepychy
|
ÚP Přepychy
|
14. 12. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 147
|
23. 6. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Vřesník
|
ÚP Vřesník
|
11. 12. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Dvůr Králové nad Labem
|
změna č. 3 ÚP Dvůr Králové nad Labem
|
10. 12. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Nechanice
|
ÚS Staré Nechanice, plocha A-Z6., A-Z7, A-Z8, A-P1
|
18. 1. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Újezd pod Troskami
|
změna I. ÚPSÚ Újezd pod Troskami
|
19. 9. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Česká Čermná
|
změna č. 2 ÚPO Česká Čermná
|
29. 5. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Svídnice
|
změna č. 1 ÚP Svídnice
|
11. 3. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Bohuslavice
|
ÚPO Bohuslavice
|
28. 5. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Urbanice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Slatina nad Zdobnicí
|
ÚPO Slatina nad Zdobnicí
|
29. 6. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Čestice
|
ÚPSÚ Čestice
|
9. 10. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
Šárovcova Lhota
|
ÚP Šárovcova Lhota
|
16. 3. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Borohrádek
|
ÚPO Borohrádek
|
16. 2. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Radíkovice
|
ÚPO Radíkovice
|
28. 6. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Slavoňov
|
změna č. 5 ÚPSÚ Slavoňov
|
24. 2. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 262
|
28. 6. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Výrava
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
změna č. 7 ÚPSÚ Jičín, Moravčice, Popovice, Robousy
|
11. 10. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Rohenice
|
ÚPSÚ Rohenice
|
7. 6. 1995
|
|
|
|
|
|
|
|
Urbanice
|
ÚS Urbanice - regulace
|
6. 4. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
ÚS Rodinné domy Pod Vodárnou
|
1. 8. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Petrovice
|
ÚP Petrovice
|
20. 12. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysokov
|
změna č. 2 ÚPO Vysokov
|
19. 5. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Holovousy
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Paka
|
ÚS krajiny SO ORP Nová Paka
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|