Konecchlumí
|
změna č. 1 ÚP Konecchlumí
|
21. 12. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnov nad Kněžnou
|
ÚS 4 - "Javornická" Rychnov nad Kněžnou
|
24. 5. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 107
|
28. 3. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Potštejn
|
změna č. 1 ÚPSÚ Potštejn
|
10. 12. 1996
|
|
|
|
|
|
|
|
Běleč nad Orlicí
|
ÚS Běleč n. O. - lokalita 15
|
9. 11. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Sadová
|
změna č. 3 ÚP Sadová
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Chudeřice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Praskačka
|
ÚS lokality Z27 Praskačka - ZRUŠENA K 28.11.2023
|
25. 11. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Mostek
|
ÚS 2 Mostek
|
12. 11. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Bílsko u Hořic
|
ÚS lokality Z2 - Bílsko u Hořic
|
30. 3. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
ÚS lokalit T8, T9, T10 - Třebechovice pod Orebem
|
6. 9. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Ohaveč
|
ÚS pro lokalitu a.1.9. v kú Ohaveč
|
12. 5. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Staré Smrkovice
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Třtěnice
|
ÚS Třtěnice - lokalita Z1
|
8. 2. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 163
|
21. 10. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Strážné
|
změna č. 2 ÚP Strážného
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Králíky
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Sendraž
|
ZÚ Sendraž
|
10. 5. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 212
|
21. 9. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Červený Kostelec
|
ÚS04 Červený Kostelec lokality K-BI-13, K-BI-14 Družstevní - Sadová
|
7. 2. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Janské Lázně
|
změna č. 2 ÚP Janské Lázně
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Boharyně
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Přibyslav
|
ÚS krajiny SO ORP Nové Město nad Metují
|
22. 10. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Úbislavice
|
ÚS veřejného prostranství "Úbislavice - centrum"
|
14. 8. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Osice
|
změna č. 1 ÚPO Osice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 226
|
21. 9. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Litoboř
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Všestary
|
ÚS Všestary, lokalita V-Z7 a V-Z8
|
11. 12. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Sukorady
|
ÚPSÚ Sukorady
|
1. 8. 1995
|
|
|
|
|
|
|
|
Křinice
|
změna č. 2 ÚP Křinice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Úlibice
|
ÚS Úlibice - ÚS lokalita BV - Z01
|
9. 6. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
RP Podzámčí
|
26. 4. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Lovčice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Syrovátka
|
změna č. 1 ÚPO Syrovátka
|
6. 9. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Holohlavy
|
ÚS lokality Z10
|
11. 1. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Kvasiny
|
ÚS pro zastavitelnou plochu Z8-1 v Kvasinách
|
4. 6. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Božanov
|
ÚPO Božanov
|
9. 10. 2003
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobrá Voda u Hořic
|
ÚS Dobrá Voda u Hořic - lokalita Z1/1 a Z38
|
21. 12. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoká nad Labem
|
ÚS Vysoká nad Labem - zastavitelná plocha Z8 - změna 03/2021
|
14. 10. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Brzice
|
ÚP Brzice
|
2. 8. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Pilníkov
|
změna č. 2 ÚP Pilníkov
|
26. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoký Újezd
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
změna č. 1 RP Špindlerův Mlýn - Labská
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Lázně Bělohrad
|
změna č. 3 ÚP Lázeně Bělohrad
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
ÚS Lokalita 44-BR Popovice - Popovičky, Jičín
|
21. 12. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořice
|
ÚS 04-Z20-SM-Hořice
|
1. 4. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Bystré
|
ÚPSÚ Bystré
|
21. 10. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Hvozdnice
|
ÚS Hvozdnice - lokality č. 15, 16
|
28. 1. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|