Skalice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 77
|
30. 3. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Červený Kostelec
|
změna č. 1 ÚPO Červený Kostelec
|
24. 5. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Osek
|
ÚS zastavitelné plochy Z5 Osek
|
15. 9. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Litíč
|
změna č. 1 ÚP Litíč
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nechanice
|
změna č. 2 ÚP Nechanice
|
20. 12. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Úlibice
|
změna č. 1 ÚPO Úlibice
|
1. 11. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Česká Metuje
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Synkov-Slemeno
|
změna č. 2 ÚP Synkov-Slemeno
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bohuslavice
|
ÚS veřejných prostranství Bohuslavice - lokalita 1 (u obecního úřadu)
|
17. 12. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Kvasiny
|
ÚS pro zastavitelnou plochu Z1-1 v Kvasinách - ukončena možnost využití
|
9. 3. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeřice
|
změna č. 1 ÚPO Jeřice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 306
|
29. 1. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Slavoňov
|
ÚS veřejného prostranství Slavoňov - lokalita Blažkov
|
20. 12. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Pec pod Sněžkou
|
změna č. 1 ÚP Pec pod Sněžkou
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
ÚS Robousy - lokalita 33_BR
|
4. 1. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoká nad Labem
|
ÚS lokalit Z 18 a Z20 - V\soká nad Labem
|
5. 12. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Paka
|
změna č. 8 ÚPSÚ Nová Paka v k.ú. Kumburský Újezd, Studénka, Heřmanice, Štikov
|
14. 6. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Valdice
|
změna č. 1 ÚPSÚ Valdice
|
22. 2. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Čestice
|
ÚS zastavitelná plocha Z2 v Česticích
|
18. 1. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Lužany
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
změna č. 5 ÚPSÚ Špindlerův Mlýn
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Divec
|
ÚS dostavby, přestavby a optimalizace zastavitelných ploch obce Divec
|
11. 2. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Maršov u Úpice
|
změna č. 1 ÚP Maršov u Úpice
|
25. 3. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Těchlovice
|
ÚS Těchlovice lokalita Z3
|
19. 1. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Lhota pod Hořičkami
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Roudnice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Podhorní Újezd a Vojice
|
ÚPSÚ Podhorní Újezd a Vojice
|
29. 9. 1994
|
|
|
|
|
|
|
|
Záměl
|
ÚS Záměl - zastavitelná plocha Z18
|
27. 3. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Rybná nad Zdobnicí
|
ÚS zastavitelné plochy Z1 a plochy přestavby P1 kú Rybná nad Zdobnicí
|
28. 8. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
změna č. 8 ÚP Nové Město nad Metují
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Velké Poříčí
|
změna č. 5 ÚP Velké Poříčí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Adršpach
|
ÚPO Adršpach
|
20. 11. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
RP Trutnov - Červený kopec
|
19. 11. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Bukovice
|
ZÚ Bukovice
|
24. 2. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS veřejných prostranství Nové Město nad Metují - Spy
|
29. 11. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Libáň
|
ÚS Libáň, lokalita ZI1, ZI2
|
25. 7. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Sobotka
|
ÚS zastavitelné plochy Z9 Sobotka
|
15. 9. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Bačetín
|
ÚS Bačetín - lokalita Z2
|
11. 9. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Cerekvice nad Bystřicí
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnov nad Kněžnou
|
ÚS lokality Z.rk.36 - sídliště Mírová
|
10. 3. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Cholenice
|
ZÚ Cholenice
|
17. 3. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Železnice
|
ÚPSÚ Železnice - změny II.
|
27. 11. 2003
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Hrádek
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Provodov-Šonov
|
ÚPSÚ Provodov - Šonov
|
27. 9. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 106
|
28. 3. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Černilov
|
ÚPSÚ Černilov
|
27. 6. 1995
|
|
|
|
|
|
|
|
Librantice
|
ÚS Librantice - U Družstva, lokalita č. 21
|
31. 5. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Doudleby nad Orlicí
|
změna č. 2 ÚP Doudleby nad Orlicí
|
|
|
|
|
|
|
|
|