Slavětín nad Metují
|
ÚPSÚ Slavětín
|
18. 11. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Radvanice
|
změna č. 2 ÚPO Radvanice
|
30. 6. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Pecka
|
změna č. 3 ÚPO Pecka
|
1. 6. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobrá Voda u Hořic
|
ÚS Dobrá Voda u Hořic
|
11. 10. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Rokytnice v Orlických horách
|
ÚPSÚ Rokytnice v Orlických horách
|
8. 6. 1993
|
|
|
|
|
|
|
|
Brzice
|
změna č. 1 ÚPO Brzice
|
15. 12. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Valdice
|
změna č. 1 ÚP Valdice
|
10. 5. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Pilníkov
|
změna č. 1 ÚP Pilníkov
|
14. 10. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Lužec nad Cidlinou
|
změna č. 1 ÚP Lužec nad Cidlinou
|
1. 12. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚPSÚ Nové Město nad Metují
|
29. 2. 1996
|
|
|
|
|
|
|
|
Veliš
|
změna č. 3 ÚPO Veliš
|
28. 5. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Máslojedy
|
ÚP Máslojedy
|
8. 9. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Rokytnice v Orlických horách
|
změna č. 1 ÚPSÚ Rokytnice v Orlických horách
|
11. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Lhota pod Libčany
|
změna č. 4 ÚPSÚ Lhota pod Libčany
|
21. 2. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Albrechtice nad Orlicí
|
ÚPSÚ Albrechtice nad Orlicí
|
19. 2. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Butoves
|
změna č. 1 ÚP Butoves
|
4. 4. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Branná
|
změna č. 1 ÚP Dolní Branná
|
8. 6. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Bartošovice v Orlických horách
|
změna č. 1 ÚPSÚ Barotošovice v Orl. h.
|
14. 3. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Police nad Metují
|
ÚPM Police nad Metují
|
14. 10. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Miletín
|
ÚPSÚ Miletín a Rohoznice
|
15. 5. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
Zlatá Olešnice
|
změna č. 1 ÚP Zlatá Olešnice
|
24. 5. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Solnice
|
ÚPSÚ Ještětice
|
8. 6. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Mlékosrby
|
změna č. 1 ÚPO Mlékosrby
|
5. 5. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Klamoš
|
změna č. 3 ÚPO Klamoš
|
8. 8. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnov nad Kněžnou
|
změna č. 5 ÚPO Rychnov nad Kněžnou
|
22. 6. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 43
|
30. 11. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Kopidlno
|
změna č. 1 ÚP Kopidlno
|
13. 8. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Prasek
|
ÚPO Prasek
|
17. 10. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Dřevěnice
|
změna č. 1 ÚP Dřevěnice
|
11. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Železnice
|
ÚP Železnice
|
3. 10. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Obědovice
|
ÚPO Obědovice
|
20. 8. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Červená Hora
|
změna č. 1 ÚPSÚ Červená Hora
|
26. 4. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Vlkov
|
ÚPO Vlkov
|
22. 10. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Stěžery
|
změna č. 1 ÚPO Stěžery
|
1. 10. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
změna č. 13 ÚPSÚ Náchod
|
25. 6. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Týniště nad Orlicí
|
ÚP Týniště nad Orlicí
|
19. 9. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Lípa nad Orlicí
|
změna č. 1 ÚPO Lípa nad Orlicí
|
6. 8. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Chvalkovice
|
ÚP Chvalkovice
|
24. 5. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Střezetice
|
změna č. 1 ÚP Střezetice
|
1. 3. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Provodov-Šonov
|
změna č. 5 ÚPSÚ Provodov - Šonov
|
6. 10. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Dvůr Králové nad Labem
|
změna č. 3 ÚP Dvůr Králové nad Labem
|
10. 12. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Kramolna
|
změna č. 3 ÚPO Kramolna
|
15. 9. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Česká Čermná
|
změna č. 2 ÚPO Česká Čermná
|
29. 5. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Jaroměř
|
změna č. 2 ÚPO Jaroměř
|
8. 4. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Kunčice
|
změna č. 2 ÚP Kunčice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
UrbS Temešvár - Plačice - Bláhovka
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lukavice
|
ÚS zastavitelná plocha Z15 (dle ÚP Lukavice)
|
16. 10. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Javornice
|
změna č. 3 ÚP Javornice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Puchlovice
|
ÚP Puchlovice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lánov
|
změna č. 1 ÚPSÚ Lánov
|
18. 12. 2003
|
|
|
|
|
|
|
|