Sedloňov
|
ÚP Sedloňov
|
17. 12. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Lípa nad Orlicí
|
změna č. 2 ÚPO Lípa nad Orlicí
|
23. 9. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Jahodov
|
ÚPO Jahodov
|
5. 9. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Blešno
|
změna č. 2 ÚPSÚ Třebechovice pod Orebem
|
30. 3. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Provodov-Šonov
|
změna č. 6 ÚPSÚ Provodov - Šonov
|
2. 9. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Kramolna
|
ÚP Kramolna
|
4. 11. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Olešnice
|
změna č. 1 ÚPO Olešnice
|
13. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Dřevěnice
|
změna č. 2 ÚP Dřevěnice
|
6. 12. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Orlické Záhoří
|
změna č. 3 ÚPO Orlické Záhoří
|
14. 10. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Dvůr Králové nad Labem
|
změna č. 3 ÚP Dvůr Králové nad Labem
|
10. 12. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Česká Čermná
|
změna č. 2 ÚPO Česká Čermná
|
29. 5. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Svídnice
|
změna č. 1 ÚPO Svídnice
|
4. 4. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Čestice
|
ÚPSÚ Čestice
|
9. 10. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
Slatina nad Úpou
|
ÚP Slatina nad Úpou
|
14. 5. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Lupenice
|
ÚPO Lupenice
|
25. 6. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Javornice
|
změna č. 2 ÚP Javornice
|
30. 3. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Borohrádek
|
ÚP Borohrádek
|
23. 3. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Račice nad Trotinou
|
ÚP Račice nad Trotinou
|
21. 6. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Lánov
|
změna č. 3 ÚPSÚ Lánov
|
22. 12. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Slavoňov
|
Změna č. 2 ÚPSÚ Slavoňov
|
25. 8. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
změny č. 5 ÚPSÚ Jičín, Moravčice, Popovice, Robousy
|
15. 12. 2003
|
|
|
|
|
|
|
|
Výrava
|
ÚP Výrava
|
11. 2. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Rašín
|
ÚPO Rašín
|
28. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Nevratice
|
ÚP Nevratice
|
25. 4. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoké Veselí
|
změna č. 1 ÚP Vysoké Veselí
|
9. 9. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Hronov
|
ÚP Hronov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Podbřezí
|
ÚPSÚ Podbřezí
|
28. 8. 1995
|
|
|
|
|
|
|
|
Jívka
|
ÚS Jívka
|
28. 2. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořice
|
změna č. 12 ÚPSÚ Hořice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
změna č. 1 ÚPSÚ Dobruška
|
28. 6. 1993
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS Javůrky (dodatek č. 3)
|
28. 6. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Velký Třebešov
|
změna č. 2 ÚP Velký Třebešov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Batňovice
|
ÚPO Batňovice
|
12. 10. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
Územní studie Chlumec nad Cidlinou - lokalita Z7 (Skalka II)
|
19. 8. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 314
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Praskačka
|
ÚS Praskačka - lokalita Z13-B
|
7. 1. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Mokrovousy
|
ÚS Mokrovousy - lokalita č. 5 - Změna 04/2021
|
20. 9. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 33
|
28. 6. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
ÚS Třebechovice pod Orebem - lokalita T13
|
11. 1. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Obědovice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Voděrady
|
změna č. 3 ÚP Voděrady
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Radechová
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Nahořany
|
ÚS krajiny SO ORP Nové Město nad Metují
|
22. 10. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Libuň
|
ÚPSÚ Libuň - změny II.
|
14. 11. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Blešno
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Provodov-Šonov
|
změna č. 2 ÚP Provodov- Šonov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kratonohy
|
změna č. 1 ÚP Kratonohy
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 127
|
17. 6. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrchlabí
|
změna č. 16 ÚP Vrchlabí
|
25. 5. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Převýšov
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|