Podbřezí
|
změna č. 4 ÚPSÚ Podbřezí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobřenice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Jívka
|
změna č. 1 ÚP Jívka
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rudník
|
ÚPO Rudník
|
12. 11. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Chleny
|
změna č. 1 ÚP Chleny
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS veřejného prostranství - Rašínova - 28. října - B. Němcové
|
4. 9. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Milovice u Hořic
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Liberk
|
ÚS Zastavitelná plocha Z15, Liberk
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sovětice
|
ÚPO Sovětice
|
15. 12. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 98
|
20. 12. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Černíkovice
|
ÚS lokalita RD Záhumna Černíkovice II. etapa - územní studie pro zastavitelnou plochu Z9
|
23. 11. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
ÚS Chlumec nad Cidlinou - lokalita X1 (Palackého, u Olešnice) - r. 2022
|
22. 3. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Kosičky
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Žďár nad Orlicí
|
ÚS lokalita Z6a, Z21 Žďár nad Orlicí
|
14. 6. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Černý Důl
|
změna č. 2 ÚPO Černý Důl
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Choustníkovo Hradiště
|
ÚS komparativní vyhledávací studie variant silničního napojení průmyslové zóny Zboží a průmyslové zóny Borek v souvislousti s napojením města Dvůr Králové nad Labem na dálnici D11 včetně prověření stavebně technického řešení
|
27. 6. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Praskačka
|
ÚS zastavitelné plochy Z8 v k.ú. Praskačka
|
3. 3. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Mokrovousy
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
ÚS Třebechovice pod Orebem, lokality T40 a T41
|
27. 9. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Libošovice
|
ÚS Libošovice - lokalita Z1/18, k.ú. Libošovice
|
12. 4. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Staré Místo
|
změna č. 1 ÚPO Staré Místo
|
15. 12. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Nahořany
|
ÚS budoucího využití lokality Poloostrova Rozkoš
|
3. 2. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Třesovice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změny č. 148-1, 148-2
|
17. 6. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Libuň
|
ÚPSÚ Libuň - změny III.
|
18. 2. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Kovač
|
změna č. 1 ÚPO Kovač
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 222
|
22. 6. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Červený Kostelec
|
změna č. 1 ÚP Červený Kostelec
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Janské Lázně
|
SÚP Jánské Lázně
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Provodov-Šonov
|
ÚS veřejných prostranství Provodov-Šonov
|
10. 4. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Kratonohy
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Skalice
|
ÚS Skalice - lokalita A1, A1a - UKONČENA MOŽNOST VYUŽITÍ K 30.9.2022
|
29. 6. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Česká Skalice
|
změna č. 2 ÚP Česká Skalice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jaroměř
|
ÚS 3 Na Vrších I. - Jaroměř
|
13. 9. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Převýšov
|
ÚP Převýšov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Úbislavice
|
ÚPSÚ Úbislavice - změna č. I.
|
26. 6. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Lišice
|
ÚP Lišice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Suchovršice
|
změna č. 1UP Suchovršice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nechanice
|
ÚS Nechanice, lokalita N-Z26, kú Nechanice
|
4. 1. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č.1 územního projektu zóny Jižní svahy HK
|
24. 2. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Kvasiny
|
měna č. 2 ÚP Kvasiny
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Slatina nad Zdobnicí
|
ÚS X4 pro zastavitelnou plochu Z22, Slatina nad Zdobnicí
|
17. 1. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
ÚS lokalita Podzámčí - Hradec Králové
|
20. 12. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Deštné v Orlických horách
|
ÚPSÚ Deštné v Orl. horách
|
27. 6. 1996
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeřice
|
změna č. 1 ÚPO Jeřice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Radim
|
změny č. 1 ÚPSÚ Radim
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pec pod Sněžkou
|
ÚS k regulačnímu plánu částí města Pec pod Sněžkou
|
1. 9. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
ÚS Robousy - lokalita 33_BR
|
4. 1. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Paka
|
změna č. 6 ÚPSÚ Nová Paka
|
2. 10. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|